Jaką parę stworzą Skorpion i Bliźnięta? 

Skorpion i Bliźnięta w związku bywają niezwykle emocjonalni. Kłótnie, które wybuchają pomiędzy nimi, są spektakularne i nieoczekiwane. Potrafią być też niezwykle czuli i troskliwi wobec siebie. Obydwoje dążą do tego, aby stworzyć trwały związek, jednak ich zmienne charaktery, podejrzliwość i zazdrość wobec partnera nie pozwalają im na pełne odczuwanie szczęścia i miłości. Skorpion jest niezwykle zachowawczy i nawet będąc w romantycznej relacji, nie chce odsłonić wszystkich kart. Kocha całym sercem, ale musi mieć swoje tajemnice, ponieważ sądzi, że to dzięki nim jest w stanie zaintrygować drugą połówkę. Bliźnięta z kolei chcą mieć ukochaną osobę na wyłączność. Bywają natarczywe i nie wiedzą, kiedy ustąpić. Pod tym względem bardzo ciężko będzie im się dogadać. 

Zobacz także: 

Czym jest miłość według Skorpiona? 

Skorpion to ósmy astrologiczny znak zodiaku, który jest znany z tego, że nigdy nie odpuszcza. Jest pamiętliwy, wytrwały i ma wyjątkową intuicję. Potrafi wyczytać ukryte intencje innych ludzi i doskonale zna się na emocjach. Skorpion jest pod wpływem Marsa i Plutona. To te dwie planety sprawiają, że bywa mściwy i nie potrafi odpuścić. Ma niezwykle mocny charakter i zawsze zdobywa to, czego zapragnie. Tak samo działa w miłości. Jeżeli zainteresuje się kimś w szczególny sposób, zrobi wszystko, aby ta relacja przerodziła się w miłość. Oto cechy Skorpiona, które pokazuje, gdy jest zakochany: 

 • opiekuńczość i niezwykła troska o drugą połówkę; 
 • bezgraniczne oddanie; 
 • mimo wielkiej miłości, nie potrafi w pełni zaufać drugiej osobie; 
 • chce dominować nad partnerem i jest bardzo wymagający; 
 • potrafi być romantyczny i pomysłowy;
 • bywa niecierpliwy i zaborczy. 

Bliźnięta w związku

W przypadku Bliźniąt sprawa wygląda dosyć podobnie. To znak zodiaku, który bywa nieco szalony i ma problemy z tym, aby obrać jeden kierunek, ale to miłość jest tym, co dodaje mu skrzydeł. Lubi też, gdy droga przed nim jest nieznana. Potrafi szybko zjednać do siebie ludzi, co w przypadku nieufnego Skorpiona, jest wielkim plusem. Bliźnięta to trzeci znak na astrologicznym kole, którym włada planeta Merkury. Co to oznacza? To właśnie ona odpowiada za zmienny charakter tego znaku oraz jego inteligencję i zdolności komunikacyjne. Będąc w związku, Bliźnięta eksponują następujące cechy charakteru: 

 • zazdrość i ciągła potrzeba uwagi; 
 • chcą zapewnień o miłości i wierności partnera; 
 • entuzjazm i pomysłowość; 
 • dąży do ciągłych uniesień;
 • pragnie miłości, ale nie lubi zobowiązań. 

Zobacz także: 

Skorpion i Bliźnięta: miłość czy fatalne zauroczenie? 

Znaki zodiaku Skorpion i Bliźnięta są do siebie podobne, ale nie oznacza to, że potrafią zbudować wspólną przyszłość. Każdy ze znaków podchodzi do drugiej ze stron z pewną dozą ostrożności. Boją się zaangażować w pełni i opowiedzieć o wszystkich obawach, planach i odczuciach. Bliźnięta często popadają w przygnębienie, a za chwilę znów są szczęśliwe i pełne pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Dla Skorpiona taka huśtawka emocji to zbyt wiele. Osoba spod tego znaku zodiaku chce założyć rodzinę i poczuć bezpieczeństwo oraz stabilizację – przy impulsywnych i spontanicznych Bliźniętach jest to prawie niemożliwe. Skorpion nie chce przyznać się do porażki, więc będzie trwał w tej relacji. Potrafi świetnie ukryć rozgoryczenie i żal, ale w zamian za to, zacznie odsuwać się od partnera bądź partnerki. Stanie się zamknięty w sobie, co na dłuższą metę nie wróży niczego dobrego. Tym dwóm znakom zodiaku miłość nie jest pisana. 

Zobacz także:

Skorpion i Bliźnięta dopasowanie w sypialni 

Para Bliźnięta i Skorpion początkowo jest sobą oczarowana. Ta fascynacja objawia się również w sypialni. Oba znaki są biegłe w sztuce miłości i przywiązują do niej wielką wagę. Pożądanie i intymność jest dla nich niezwykle ważną częścią związku. Skorpion i Bliźnięta w łóżku są więc świetnie dobrani – rozumieją swoje potrzeby i doskonale wiedzą, jak sprawić przyjemność sobie i drugiej połówce.