Bliźniaczy płomień: czym jest?

Bliźniaczy płomień to osoba, która jest dokładnie lustrzanym twoim odbiciem. Mówi się, że cząstki duszy kiedyś zostały rozbite. Wyobraź sobie, że pewnego dnia spotykasz na swojej drodze drugą cząstkę swojej duszy, niczym druga połówka jabłka. Nagle spotkanie bliźniaczych płomieni jest jak porażenie piorunem. Zmienia sens naszego życia. W twojej głowie pojawia się myśl, że właśnie na taką osobę czekasz całe życie. Łączy was ta sama energia, macie te same wibracje, a w swoim towarzystwie czujecie się jednością. Nic dziwnego, legendy głoszą, że w momencie stworzenia, każde z nas miało pierwiastek żeński i męski, które zostały rozdzielone. W momencie spotkania macie wrażenie, że w końcu "to ta jedyna" lub "to ten jedyny".

Jednak warto wiedzieć, że relacja z bliźniaczym płomieniem jest niezwykle intensywna i emocjonalna. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się bajkowa, to obarczona jest wieloma wyzwaniami. Nie brakuje w niej namiętności i pożądania, ale też kłótni i wybuchowości. Wiele takich relacji nie przetrwa próby czasu. Ale są i takie, które tworzą związki na całe życie.

Czy to na pewno bliźniaczy płomień?

To pytanie zada sobie z pewnością każdy z nas. Czy, aby na pewno osoba, którą spotkam jest moim bliźniaczym płomieniem? Jeśli macie wątpliwości, to są ku temu konkretne znaki:

 • Czujesz się bezpiecznie przy tej osobie.
 • Łączy was wzajemne zaufanie.
 • Macie podobne gusta, np. wybieracie te same smaki lodów.
 • Rozumiecie się bez słów.
 • Łączy was duchowa więź, którą trudno wytłumaczyć.
 • Do tego dochodzi pociąg fizyczny, co gwarantuje udany seks.
 • Macie podobne słabości i mocne strony.
 • Jesteście jak yig i yang.

JEŚLI ZAINTERESOWAŁ CIĘ TEMAT, NIE PRZEGAP ARTYKUŁU:

Czy bliźniaczy płomień to bratnia dusza?

Kiedy czytasz o bliźniaczym płomieniu, może wydawać ci się, że to bratnia dusza. Nic bardziej mylnego. Bliźniaczy płomień jest twoim dopełnieniem, odbijasz się w nim jak w lustrze. Czujesz się przy nim kompletna i spełniona.

Bratnia dusza to osoba, która nadaje na tych samych falach, rozumie twoje potrzeby, nadaje na tych samych falach. W bratniej duszy odnajdziesz zrozumienie i wsparcie. Bratnich dusz możesz mieć kilka w swoim życiu, w przeciwieństwie do bliźniaczego płomienia. Ten może pojawić się dopiero w którymś twoim wcieleniu.

Bratnią duszą może być twój przyjaciel, kolega z pracy, a nawet członek rodziny.

Zobacz także:

Bliźniaczy płomień a numerologia

Jak rozpoznać, czy na twojej drodze pojawi się bliźniaczy płomień. Czy bliźniaczy płomień da się obliczyć z numerologii? Wiele źródeł mówi o tym, że możemy obliczyć na podstawie daty urodzenia, czyli Drogi życia każdego z partnerów, czy to nasz bliźniaczy płomień. Okazuje się, że to nie jest takie oczywiste.

Numerologii bliźniaczego płomienia przyjrzała się znana w sieci jako "wrozkaksymena". Przeanalizowała ona 111 par, od których otrzymała daty urodzenia. Wynik jej analizy był zaskakujący. Ze 111 par tylko 3 okazały się bliźniaczym płomieniem.

"Ze 111 par dat tylko 3 mogłyby być datami urodzin par Bliźniaczych Płomieni. Tylko 3 a może raczej aż 3. Przecież takie spotkanie jest bardzo rzadkie. Znalazłam więc wiele. Te 3 pary dat urodzenia miały zapisane liczbami cechy Bliźniaczych Płomieni. Jeżeli te 3 osoby, które przekazały mi datę swoją i partnera, czują, że spotkały Bliźniaczy Płomień, to im wierzę" - pisze na swoim blogu wrozaksymena.pl

Co ciekawe najwięcej z tych par okazało się, że tworzy związki karmiczne. Wróżka Ksymena odrzuciła również pary dat o tej samej lub podobnej Drodze Życia. Dlaczego? - "Przecież energia Drogi życia odpowiada za ok. 70% cech i predyspozycji. Skoro Bliźniacze Płomienie mają mieć przeciwstawne potencjały, to nie mogą być np. dwiema numerologicznymi Szóstkami i nawet nie związkiem np. Jedynki z Ósemką" - tłumaczy wróżka.

Również bliźniaczymi płomieniami nie mogły być "pary dat, w których zapisany program życia na ostatnim etapie życia nie pozwalał na zagłębianie się w duchowość lub nie kierował ku innym ludziom a ku sprawom materialnym. Przecież celem spotkania Bliźniaczych Płomieni jest nie tylko doświadczenie miłości, ale uczynienie świata lepszym."

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Numerologia bliźniaczego płomienia: o co chodzi?

Bliźniacze płomienie widzą pewne wzory liczbowe, które mogą być wskazówką, że wkrótce na naszej drodze spotkamy naszą lustrzaną duszę. Mogą one pojawiać się wszędzie i w najbardziej niewytłumaczalny sposób:

 • na paragonach,
 • rachunkach bankowych,
 • numerach domów,
 • czasach rozmowy telefonicznej,
 • kwotach rachunków do zapłacenia,
 • czasie na zegarach,
 • tablicach rejestracyjnych.
 • datach urodzin czy wydarzeń.

Okazuje się, że twój bliźniaczy płomień widzi dokładnie te same numery. Czy można uznać, że twój bliźniaczy płomień jest prowadzony przez te same anielskie liczby? Oczywiście, że tak. Najwyższa pora poznać anielskie liczby, które mówią, że nasz bliźniaczy płomień jest już blisko.

Bliźniaczy płomień: numerologia anielska

Oto najczęstsze sekwencje numerologiczne dla bliźniaczego płomienia:

 • 1010 - ta anielska liczba jest bardzo rzadką kombinacją do zobaczenia, ale dość powszechną w podróży bliźniaczego płomienia. Bliźniacze płomienie, które widzą 1010 powinny przygotować się na postęp, narodziny i duchowy rozwój. Ta anielska liczba mówi o samouleczeniu, skupieniu się na sobie i wzniesieniu się na wyższy poziom świadomości. Kiedy zobaczysz tę kombinację liczb, skup się i pracuj nad sobą, a już wkrótce na twojej drodze pojawi się twój bliźniaczy płomień.
 • 222 - Wiara i determinacja są często kojarzone z liczbami, które często mają w sobie numerologiczną 2. Ta liczba to przypomnienie, że ta podróż może nie być łatwa. A jednocześnie wiadomość, która motywuje cię do dalszego działania. Możesz zobaczyć ten numer, gdy masz zamiar przejść dalej lub gdy coś się zmieni. 
 • 333 - Ta liczba aniołów jest symbolem wyższej mocy i manifestacji. Jeśli widzisz tę kombinację liczb, to jest to przypomnienie, aby skupić się na swoim celu i duchowej misji. 
 • 444numerologiczna 4 często wskazuje na silną miłość i pasję. Jest to rodzaj mocy, która łączy was oboje, może zwiastować nadchodzący kontakt fizyczny lub resztki energii z ostatniego spotkania. Podobnie jak w przypadku innych telepatii bliźniaczych płomieni - związek bliźniaczych płomieni nigdy nie jest daleko od umysłu.
 • 555 - numerologiczna 5 to jedna z najpotężniejszych liczb w sekwencjach numerów bliźniaczych płomieni. Aby to zrozumieć, trzeba wiedzieć, jak wygląda wzór liczbowy i ile razy 5 pojawi się w danym ciągu. Miej oczy otwarte na więcej wskazówek od osób wokół ciebie, ponieważ te znaki mogą oznaczać, że zbliża się natychmiastowy związek.
 • 666 - Istnieje wiele kultur, które nie lubią wzorów z liczbą sześć (666 jest uważane za odniesienie do diabła). Jednak istnieje również interpretacja 666 jako twojego poziomu wibracji lub bezwarunkowej miłości do i od tych, których znasz.
 • 777 Siedem to liczba duchowego przebudzenia i znak, że podejmujesz kroki w kierunku zjednoczenia. Wzorzec może również pojawić się, gdy rozwijamy się duchowo na jakimkolwiek etapie naszej podróży do oświecenia – w końcu to oznaka postępu. Liczba ta nie zwiastuje natychmiastowej zmiany, jak 5, ale po prostu wiedz, że każdy krok w twoim życiu to krok w dobrą stronę, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie wydaje się znaczący.
 • 888 - Jednym z najtrudniejszych do rozszyfrowania znaczeń dla twojej podróży jest 888. Więź bliźniaczego płomienia wykracza daleko poza to jedno życie i jest symbolem reprezentującym nieskończoność lub, jak mówią niektórzy, równowagę yin-yang między tobą a twoją lustrzaną bratnią duszą; innymi słowy, doskonała harmonia, która nigdy nie zostanie złamana.

SRAWDŹ TAKŻE: