Strzelec w miłości

Osoby spod znaku Strzelca są niezależne i mają silną potrzebę wolności. Dlatego nie każdy znak zodiaku nadaje się na związek ze Strzelcem. Aktywność i żywiołowość Strzelca sprawia, że tego samego szuka u swojej wybranki. Wbrew pozorom Strzelce chętnie angażują się w poważne związki. Chociaż na początku asertywny Strzelec zawsze zgrywa niedostępnego. Początkowo taka postawa może odstraszyć potencjalnych partnerów, którzy nie będą mieli cierpliwości poznać prawdziwej natury Strzelca.

Strzelce kiedy już się zakochają na zabój, są nawet w stanie zrezygnować ze swoich potrzeb i marzeń. Wówczas będą oddanymi partnerami, na których będzie można liczyć w każdej sytuacji.

Jednak, jak każdy znak zodiaku, również i Strzelec popełnia błędy w miłości. Poniżej zebrałyśmy te najczęstsze. Warto je poznać, żeby bliżej poznać Strzelca.

Błędy, które Strzelec popełnia w miłości:

1. Brak mu cierpliwości

Strzelec w obecności kobiety, na której mu zależy nagle traci swoją równowagę emocjonalną. Staje się zniecierpliwiony, a nawet podirytowany. To może powodować częste kłótnie w związku. Po fakcie oczywiście przeprasza za swoje zachowanie.

Rada dla Strzelca: Trzymaj nerwy na wodzy!

2. Zbytnio się przechwala

Strzelec lub przechwalać się swoimi sukcesami. Oczywiście ma do tego prawo, ale niech nie zdziwi się, jeśli jego przechwałki zostaną źle odczytane. Może wówczas wyjść na zarozumialca, z którym nikt nie będzie chciał mieć do czynienia.

Rada dla Strzelca: Nie popisuj się!

Zobacz także:

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

3. Zachowuje się dziecinnie

To zaskakujące, jak Strzelec potrafi zmienić się z pewnego siebie mężczyzny w małego chłopca. Dzieje się to, kiedy ktoś go zauroczy. Wówczas dziecinnieje.

Rada dla Strzelca: Trzymaj fason!

4. Okazuje zazdrość

Kiedy Strzelcowi zależy na wybrance, wówczas na powierzchnię wychodzą jego skrywane sekrety. Jednym z nich jest zazdrość. Zazdrosny Strzelec może zacząć kontrolować partnerkę, a nie każda to lubi. 

Rada dla Strzelca: Okiełznaj zazdrość!

5. Brakuje mu luzu

Na co dzień wyluzowany Strzelec, kiedy chce zaimponować wybrance staje się spięty i nerwowy. Wówczas nie jest sobą. Z czasem partnerka zorientuje się, że coś jest nie tak. Zamiast chcieć poznać prawdziwą przyczynę, może szybko się wycofać, a to zaboli Strzelca.

Rada dla Strzelca: Wrzuć na luz!

PRZECZYTAJ TAKŻE: