Black Friday 2019 - skąd wzięła się ta tradycja?

Black Friday 2019 to inaczej "czarny piątek". Tradycja ta pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale z roku na rok staje się coraz popularniejsza w wielu krajach, również w Polsce. Dużo marek planuje akcje rabatowe, które będą sięgać nawet siedemdziesięciu procent.

Black Friday 2019 - kiedy wypada w Polsce?

Black Friday 2019 to w teorii dzień, który ma rozpoczynać szaleństwo zakupów przed Bożym Narodzeniem. W Polsce Black Friday 2019 wypada 29 listopada, czyli za ok. miesiąc.

Black Friday 2019 - w jakich sklepach możemy liczyć na zniżki?

Niektóre sklepy już zapowiedziały ile procent rabatu szykują dla swoich klientów, jak np. Gatta, która obniży ceny o 30%. Inne postanowiły jeszcze chwilę zaczekać z publikacją tych informacji.

Co warto kupić w pielęgnacji w Black Friday 2019?

Podczas Black Friday zdecydowanie można postawić na kosmetyki do pielęgnacji.

Szczoteczka soniczna do pielęgnacji twarzy Foreo

W tym roku warto się przyjrzeć ofercie zniżkowej przygotowanej przez FOREO, szwedzkiego lidera technologicznej pielęgnacji. Jeśli od dawna marzyłaś o szczoteczce sonicznej do twarzy LUNA mini 2, to teraz będziesz miała okazję ją kupić w niższej cenie! Oprócz tego propozycje na Black Friday obejmą również m.in. FOREO UFO, czyli urządzenie do nakładania koreańskich maseczek, a także szczoteczek sonicznych do zębów ISSA. Testowałyśmy - polecamy!

Postaw na klasykę: czerwona szminka dobra jest na każdą okazję. Jeśli uważasz, że podkreślenie ust takim kolorem będzie zbyt mocne, np. na zwykle wyjście do pracy możesz nałożyć tylko jedną warstwę produktu. Wówczas będzie on delikatny i na pewno nie sprawi, że będziesz wyglądała nieadekwatnie do okoliczności.

 

 

 

 

Olejek do włosów - w czasach kiedy mamy dostęp do ogromnej liczby kosmetyków praktycznie na każdym kroku często jest przez kobiety pomijane. Niektóre nie wiedzą lub nie próbowały nigdy tzw. olejowania. Faktycznie, nie przy każdym rodzaju włosów taki zabieg pielęgnacyjny jest polecany, jednak jest jeden pewnik - na pewno wypróbowany raz wcale ci nie zaszkodzi. Jak olejować włosy? Nie jest to zabieg, który powinnyśmy wykonywać często. Raz w tygodniu wystarczy. Wówczas nacierasz czyste włosy wieczorem np. olejkiem arganowym, który ma cenne właściwości odbudowujące i zostawiasz go na noc. Gęsty olejek bardzo ciężko jest rozprowadzać, dlatego przed wmasowaniem go we włosy możesz ogrzać go w dłoniach. Dzięki temperaturze powinnaś mieć ułatwione zadanie.

W "czarny piątek" nie tylko możemy kupić sprzęt elektroniczny i ubrania, ale można również nabyć na Black Friday perfumy oraz kosmetyki w drogeriach online w bardzo atrakcyjnych cenach, wiele markowych zapachów można nabyć nawet o 40% taniej.