Biżuteria na komunię: co wybrać na prezent dla dziewczynki?

Co w tak ważnym dniu ucieszy małą damę i będzie piękną pamiątką na wiele lat? Z pewnością będzie to biżuteria! Można postawić klasycznie na łańcuszek z zawieszką, można wybrać kolczyki, bransoletkę albo kolorowy zegarek. Biżuteria na komunię kupowana z myślą o obdarowanej, powinna być delikatna i ponadczasowa. Pięknym gestem będzie biżuteria spersonalizowana: z zawieszką z inicjałem lub ulubionym motywem dziecka. 

Biżuteria na komunię: bransoletka na sznurku

Biżuteria na komunię powinna być subtelna i uniwersalna oraz pasować do wieku dziecka. Mocny łańcuch, modne sygnety czy duże kamienie nie pasują do okazji jaką jest Pierwsza Komunia. Biżuteria podarowana w tym dniu, może przypominać o wspólnych rodzinnych chwilach i podniosłej uroczystości. Może być też podarunkiem, który będzie towarzyszył dziecku każdego dnia. Do takiej biżuterii z pewnością należy subtelna, dziewczęca bransoletka na sznurku z zawieszką, która przypomina ukochanego kota lub z przynoszącą szczęście czterolistną koniczyną.

Biżuteria na komunię: delikatny naszyjnik 

Delikatny naszyjnik to jeden z najbardziej klasycznych, eleganckich i pewnych prezentów. Będzie pamiątką na lata, bo ponadczasowy wzór i jakościowe wykonanie sprawi, że biżuteria podarowana kilkuletniej dziewczynce, będzie jej towarzyszyć przez dekady. Perły, kryształy i kamienie oraz klasyczny wzór nigdy nie wyjdą z mody.

W dniach 26.04 - 2.05.na hasło BerriesxElle otrzymacie rabat 10% na 2 kolekcje marki Berries: Secrets i Eternal.

Biżuteria na komunię: symboliczna zawieszka

Dzień Komunii Świętej to dla każdej dziewczynki wielkie, podniosłe wydarzenie - nie zapominajmy jednak o tym, co najważniejsze w tej uroczystości. Równie istotnym jest też fakt, by obdarowaną osobę traktować zgodnie z jej wiekiem. 8-latkę bardziej od kryształów i sznurów pereł (ich szlachetność doceni z wiekiem) ucieszy naszyjnik z zawieszką przypominającą jej ukochanego pupila czy pokazujący, że wiemy, co ją interesuje np. jazda konna, kwiaty, muzyka, gra na gitarze, motyle lub motocykle. Obdarowana dziewczynka z pewnością doceni ten fakt i poczuje się ważna i doceniona.