Jeśli twój problem stanowią zmarszczki, przebarwienia oraz podrażnienia na pewno będzie to Shirlayn zawierający olejek ylang – ylang. W okresie letnim , przy nasilonym słońcu, stosować go najlepiej na noc. Kosmetyk ten wpływa bowiem na utrzymanie prawidłowej kondycji i nawilżenia skóry. Jest na bazie wyciągów z jeziora Shira z Syberii i zawiera cenne związki minerałów i wyciągów roślinnych.

Dodatkowo zapewnia prawidłową pracę mechanizmu zabezpieczającego działanie przeciw oksydacyjne, opóźniając procesy starzenia oraz ma działanie przeciwstresowe na komórki skóry.

Kolejną ciekawą propozycję stanowi Pantobiol Musk. Ten produkt pomaga utrzymać prawidłowy stan cery, zwłaszcza tej z tendencją do rozwoju zmarszczek i jednocześnie stymuluje proces wytwarzania przez skórę kolagenu. Zawiera cenne związki peptydów, dzięki niemu staje się ona gładka, zregenerowana i odpowiednio odżywiona. Krem -maska, zostawiamy na całą noc, działa w głębokich partiach skóry, dzięki czemu widzimy szybką efektywność i regenerację.

Czy preparat ziołowy może pomóc w pielęgnacji skóry po wizycie w klinice medycyny estetycznej?

Jak najbardziej! Tutaj Biolit może zaoferować nam Epirl żel. Kosmetyk wpływa na utrzymanie prawidłowej kondycji skóry nawet przy jej tendencjach do zmarszczek i utraty jędrności. Jednocześnie odpowiada za poprawne działanie naczyń włosowatych, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku krwiaków oraz po inwazyjnych
zabiegach. Dzięki ekstraktowi ze złóż huminowych jezior syberyjskich kondycjonuje cerę, poprawia jej witalność, łagodzi stany zapalne, zwłaszcza przy trądziku.

Pomaga także zachować dobrą kondycję skóry wokół oczu – szczególnie gdy mamy tendencje do obrzęków, śladów zmęczenia i uczucia naprężenia. Produkty Biolit zamówicie przez internet, a także spotkacie w wybranych klinikach medycyny estetycznej.

Więcej na: https://biolit.pl/