Bikini lato 2021: biały kostium kąpielowy 

W tym sezonie rządzi biel - w total looku i na strojach do kąpieli. Ten kolor jest elegancki i pięknie podkreśla opaleniznę. Szczególnie w oko wpadł nam model z modnym kwadratowym dekoltem z kolekcji Undress Code - świetnie wpisuję się w rustykalny trend cottage core. Mile widziane falbanki, koronki i delikatne pajęczyny wydziergane za pomocą szydełka.

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ NAJPIĘKNIEJSZYCH BIKINI NA LATO 2021

Bikini lato 2021: braziliany z Calzedonii i nie tylko

Ten seksowny trend przybył do nas z gorącej Ameryki Łacińskiej - jest superzmysłowy, ale uwaga - eksponuje pośladki. Możesz w nich więc pochwalić się światu swoimi "tygrysimi paskami" na pupie. Twoje rozstępy mogą tylko dodawać uroku całej plażowej stylizacji - i nigdy nie pozwól sobie myśleć inaczej. Resztę zostaw temu seksownemu modelowi majtek, które genialnie wydłużają nogi. 

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ NAJPIĘKNIEJSZYCH BIKINI NA LATO 2021

Bikini lato 2021: w retro stylu

Kochamy ten trend na bikini w stylu vintage: w kratkę vichy, delikatne łąki czy groszki lub całe garści wisienek i pomarańczy. Ale jest coś jeszcze, co cenimy w dwuczęściowych strojach kąpielowych w retro stylu - wysoki stan! Oprócz tego, że jest superkomfortowy, to ukrywa wszystkie wakacyjne grzeszki i nadmorskie łakomstwo. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie oparł się włoskim lodom, gofrom z bitą śmietaną i naleśnikom z jagodami. Ale może to właśnie cała tajemnica naszej słodyczy...?

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ NAJPIĘKNIEJSZYCH BIKINI NA LATO 2021