Wakacje spędzasz mieście? Poświęć swój czas wolny dla…  siebie i zapisz się na wyjątkowe, letnie warsztaty dla kobiet. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez krótki formularz na dole strony. Dołącz do nas!

Już 24 lipca od godziny 17 w warszawskiej restauracji Śródmieście Południowe odbędą się letnie warsztaty Claudii i kobieta.pl. Wstęp całkowicie bezpłatny, ale obowiązują dobre humory i pozytywne nastawienie. W rolę gospodyni wcieli się redaktor prowadząca serwisu kobieta.pl – Weronika Płocha. Podczas spotkania poznasz redakcję magazynu Claudia, serwisu kobieta.pl oraz inspirujące prelegentki, spotkasz autorki bestsellerowych książek i popularnych blogów, zdobędziesz cenną wiedzę na temat samoakceptacji oraz rozwoju osobistego, a także nawiążesz nowe, interesujące znajomości.

Sprawdź plan spotkania

Chcesz być na bieżąco? Śledź wydarzenie na Facebook'u i dowiedz się, jakie jeszcze niespodzianki czekają na Ciebie podczas wydarzenia: https://www.facebook.com/events/474943983335041/

Liczba miejsc jest ograniczona, spiesz się i odbierz swój bezpłatny bilet - o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!