"Beverly Hills 90210" powraca

Serial "Beverly Hills 90210" powraca a wraz z nim znani nam dobrze bohaterowie. Udział w produkcji zapowiedzieli aktorzy grający w oryginalnej obsadzie serialu z lat 90. - Jeannie Garth, Jason Priestley, Tori Spelling, Brian Austin Green i Gabrielle Carteris. 

"Beverly Hills 90210" to amerykański serial opowiadający różne perypetie młodych ludzi: pierwsze miłości, romanse, problemy. Producenci serialu nie bali się też poruszać trudnych tematów, takich jak nierówności społeczne, gwałt, przemoc domowa, czy homoseksualizm. Pewnie dlatego serial "Beverly Hills 90210" pokochali widzowie na całym świecie.

"Odważne historie, o których nie mówiono nigdzie indziej... Mamy zaszczyt przywrócić ukochanych członków oryginalnej obsady na 90210" - powiedział prezes Fox Entertainment Michael Thorn.

Łącznie amerykańskie stacje wyemitowały ponad 300 odcinków serialu "Beverly Hills 90210" w latach 1990 - 2000. 

"Beverly Hills 90210" powraca: obsada

Czym byłby serial "Beverly Hills 90210" bez dawnej obsady i dlatego właśnie wiadomość, że w serialu wystąpią dawni bohaterowie chyba najbardziej ucieszyła widzów. Swój udział potwierdzili już: Jeannie Garth (Kelly), Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna), Brian Austin Green (David) i Gabrielle Carteris (Andrea).

Jason Priestley w rozmowie z "Entertainment Weekly" powiedział, że spotkanie z dawnymi przyjaciółmi na planie było niesamowitym przeżyciem: "Było dużo śmiechu i zabawy. Członkowie ekipy mieli kłopot, żeby zmusić nas do jakiejkolwiek pracy, bo cały czas się wygłupialiśmy".

"Beverly Hills 90210" powraca: co się wydarzy?

Jak zapowiadają amerykańskie media w nowej produkcji serialu "Beverly Hills 90210" dawniej młodzi bohaterowie teraz będą zmagać się z problemami dojrzałego życia. Ich serialowe losy mają być inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z życia aktorów.

"Próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie powrócą do siebie, gdy ta kultowa obsada, która dojrzewała na oczach całego świata, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?" - tak opisują nowy serial "Beverly Hills 90210" przedstawiciele stacji FOX, która go wyprodukuje.

"Beverly Hills 90210" powraca: kiedy premiera?

Premiera nowego serialu "Beverly Hills 90210" jest zaplanowana jeszcze w tym roku, a dokładniej w najbliższe lato. My już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć dawnych bohaterów po latach.

Będziecie oglądały serial "Beverly Hills 90210"?