Bella Hadid wyznała za pośrednictwem social mediów, że od kilku lat mierzy się z pewnymi problemami natury psychicznej. Gwiazda wystosowała ważny apel do obserwatorów.

Bella Hadid — problemy ze zdrowiem psychicznym

Modelka opublikowała serię zdjęć przedstawiających jej zapłakaną twarz. Zrobiła to, by pokazać, że choć z pozoru jej życie wygląda na idealne, w rzeczywistości wcale takie nie jest:

Wszyscy ludzie są różni, każdy ma do zaoferowania coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. Ludzie zapominają, że każdy czuje się podobnie: zagubiony, niepewny, co robi w tym miejscu. Ten niepokój, wszyscy go czują i wszyscy próbują w jakiś sposób ukryć. Tak właściwie wygląda mój każdy dzień, każda noc od paru lat - napisała, odnosząc się do swoich zdjęć.

Bella napisała również, że wykreowany w social mediach obraz nie ma wiele wspólnego rzeczywistością, a choroby psychiczne są czymś, czego nie powinniśmy się wstydzić — zwłaszcza w kwestii proszenia o pomoc.

Media społecznościowe nie są prawdziwe. Niech każdy, kto zmaga się z trudnościami, o tym pamięta. Czasami trzeba usłyszeć, że nie jesteście w tym sami. Widzę was i słyszę. Samopomoc i choroby psychiczne, czy zaburzenia nie są linearne, przypominają płynny rollercoaster pełen przeszkód... Wiedzcie jednak, że zawsze jest światełko na końcu tunelu, że ten rollercoaster w którymś momencie się zatrzyma.

Gwiazda przyznała, że wiele przeszła, jednak nie poddała się i nauczyła radzić sobie z problemami. Poradziła swoim obserwatorom, żeby również podjęli próbę pracy nad swoimi demonami:

Zrozumienie tego zajęło mi dużo czasu, ale mam za sobą wystarczająco dużo załamań i wypaleń, żeby wiedzieć jedno: jeśli wystarczająco ciężko nad sobą pracujecie, spędzając czas samotnie, aby zrozumieć swoje traumy, przyjemności, bodźce, zawsze będziecie w stanie zrozumieć lub dowiedzieć się więcej o swoim bólu i nauczyć się, jak się z nim obchodzić — podkreśliła modelka.

Zdjęcia, o których piszemy w artykule, znajdziecie w naszej galerii.