Odpowiednie nawilżenie skóry to podstawa codziennej pielęgnacji, jednak lato to okres, w którym odpowiednia pielęgnacja cery jest niezwykle ważna. Chroniąc skórę poprzez filtry UV i jej intensywne nawilżenie możemy zapobiegać destrukcyjnemu wpływowi słońca oraz upału na jej kondycję.

Specjaliści Kliniki La Perla, którzy już od ponad 12 lat są pionierami w dziedzinach nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i SPA proponują kosmetyki, dzięki którym możemy być spokojni o młodą, jędrną oraz nawilżoną skórę i beztrosko cieszyć się wakacjami. Bogata oferta  zabiegów odmładzających i pielęgnujących Kliniki La Perla dostępna jest w 6 placówkach w Warszawie i Zakopanem, teraz o piękny wygląd skóry można skutecznie i profesjonalnie dbać także podczas codziennej pielęgnacji we własnym domu jak również podczas urlopu.

Beauty Box by Klinika La Perla to seria kosmetyków  oparta na Aqua- Nano czyli wodzie o unikalnej strukturze krystalicznej, dzięki czemu jest  nie tylko doskonałym katalizatorem aktywnych związków zawartych w kosmetykach Beauty Box, ale także wyjątkowo skutecznym nośnikiem substancji odżywczych. To dzięki niej, kosmetyki te docierają tam, gdzie nie działają tradycyjne produkty – do głębokich warstw skóry. Aqua-Nano Woda to także niezbędnik podczas wakacji - skóra spryskana delikatną mgiełką jest odświeżona i odpowiednio nawilżona.
Kosmetyki Beauty Box by Klinika La Perla głęboko i profesjonalnie nawilżają, stymulują regenerację zniszczonych tkanek, wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz łagodzą podrażnienia. Polecane są do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Na linię składa się dziesięć produktów: krem na dzień, krem na noc, krem pod oczy, serum, balsam, peeling, krem do rąk, krem do stóp, płyn micelarny oraz najważniejsza – Aqua-Nano Woda. Stanowią one idealne uzupełnienie i kontynuację do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Woda Aqua-Nano idealnie nadaje się jako produkt do samodzielnego stosowania jako woda odswiężająco-nawilżająca do codziennego stosowania podczas pracy, podróży, spacerów i ćwiczeń

Podczas zbliżającego się lata, Klinika La Perla będzie oferować bardzo atrakcyjne promocje na kosmetyki – zarówno jako pakiety łaczony z zabiegami w Klinice, jak i zniżki oraz gratisy przy zakupie samych kosmetyków.
Klinika La Perla – Klinika Gwiazd to jedyna w Polsce sieć Klinik, która oferuje pełen zakres usług Anti Aging, Kosmetologii, Medycyny Estetycznej, Chirurgii Plastycznej oraz SPA.
www.la-perla.pl


A tu możecie wysłuchać rad profesjonalnego trenera na temat odchudzania: