Beata Pawlikowska jest dziś uznawana za jedną z najważniejszych postaci w rodzimym show-biznesie. Podróżniczka i dziennikarka wielokrotnie przełamywała społeczne tabu. Przyznała m.in. że miała anoreksję i bulimię, próbowała popełnić samobójstwo oraz otwarcie mówiła o swojej seksualności.  

We wczorajszym odcinku Kuby Wojewódzkiego prowadzący zapytał podróżniczkę o jej związek z Wojciechem Cejrowskim. Przyznał, że nie do końca rozumiał, dlaczego podjęli decyzję o zaangażowaniu się w tę relację.

Dlaczego? Łączyła nas wspólna pasja - podróżowanie. Podróżowaliśmy sporo razem. Taka pasja i wspólne odkrywanie to jest coś... [w tym momencie prowadzący jej przerwał cytując słowa Wojciecha Cejrowskiego, że "zaczął chodzić boso, bo Beata Pawlikowska nie czyściła mu butów]. Beata Pawlikowska odpowiedziała: tak powiedział? Nigdy nikomu butów nie czyściłam, więc Wojtkowi też.

Następnie Kuba Wojewódzki nawiązał do jej słów, że była uzależniona od seksu. 

To było pewnego rodzaju nieporozumienie. Byłam w Afryce, jedziemy na Safari i widzę grupę Polaków. Jeden tak patrzy na mnie i widzę, że mnie rozpoznał i widzę, że tak się czai, że chciałby coś powiedzieć... No i w końcu podszedł do mnie i mówi: "Pani Beato, to prawda, że pani była uzależniona od seksu?". Odparłam, że niestety, ale to nie jest prawda. A on na to: "naprawdę?!" i był taki rozczarowany...

Jednak prowadzący nie odpuścił i chciał dociec, jaka jest prawda.

Ja tego nie powiedziałam. Ty to przeczytałeś, ponieważ był wywiad, którego udzieliłam chyba "Gali" i powiedziałam tam, że wiele osób myli seks z miłością i szuka znajomości, żeby zaspokoić emocjonalną potrzebę - i że ja też tak kiedyś miałam. I następnego dnia w brukowcach pojawiły się tytuły, że jestem uzależniona od seksu, ale ja tego nie powiedziałam i nie byłam uzależniona od seksu. To nie jest prawda - zamknęła temat.

 Przypomnijmy słowa Beaty Pawlikowskiej dotyczące seksu, które powiedziała w wywiadzie dla "Gali" w grudniu 2013 r.:

Twoja podświadomość szuka sposobu, żeby zapewnić ci brakujące emocje, czyli poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. W przypadku uzależnienia od seksu chcesz je uzyskać za pomocą kontaktu fizycznego. Mylisz seks z miłością. Myślisz, że jeżeli ktoś uprawia z tobą seks, to znaczy, że cię kocha. Spotykałam się wtedy z chłopakami tylko po to, żeby pójść z nimi do łóżka. I nigdy nie miałam dosyć. I nigdy też nie byłam z nimi szczęśliwa. Miałam raczej poczucie pustki. Więc znowu szukałam czegoś, żeby ją zapełnić.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS! Beata Pawlikowska: Trzeba zabłądzić, by się odnaleźć 

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!

Zobacz także: