Przebranie dla dziecka to wakacje, jak z bajki 

Maskotki i lalki? Nuda! Zabawa nimi może być interesująca, ale tylko do pewnego momentu. Przebrania dla dzieci oferują za to zupełnie nowy wymiar rozrywki, która bez wątpienia rozbudzi kreatywność dziecka i zaangażuje je na długi czas. Stroje przecież pozwalają maluchowi wcielić się w jego ulubionego bajkowego, filmowego czy książkowego bohatera. Czy to nie brzmi, jak idealny przepis na udane wakacje?

Stymulowanie dziecięcej kreatywności korzystnie wpływa na rozwój naszych pociech, a jak wiadomo – w wakacje też możemy się rozwijać. Zapytacie pewnie, w jaki sposób? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Wyobraźcie sobie, że w jednej chwili Wasza córka może stać się księżniczką lub superbohaterką, a syn – wojownikiem ninja czy walecznym herosem. To sprawia, że dziecko ma okazję poczuć się jak bohater swojej ulubionej bajki, a wymyślanie najróżniejszych zabaw i historii nie ma żadnych granic. To oczywiście tylko przykłady – w sklepach, które oferują stroje dla dzieci znajdziecie całą gamę kostiumów, które spełnią oczekiwania najmłodszych. Z bogatej oferty bez najmniejszego problemu wybierzecie idealny prezent na wakacje dla Waszego dziecka.

Jaki strój tego lata?

Biorąc pod uwagę ostatnie dane producentów i sprzedawców bajkowych przebrań, dwie kategorie zdecydowanie zdominowały rynek kostiumów dla dzieci. Wszystko zależało – przede wszystkim – od tego, jakie bajki i filmy kochają nasze pociechy.

Lodowe księżniczki walczą z upałami

Elsa oraz Anna – te dwie księżniczki z popularnej bajki „Kraina Lodu” to zdecydowane ulubienice większości małych dziewczynek. Ich suknie oraz akcesoria związane z tymi postaciami cały czas są kupowane najchętniej. Dziewczynki uwielbiają wcielać się w Elsę oraz Annę i bawić się bez końca. Czy tego lata będzie podobnie?

Ogromną zaletą tych strojów jest ich różnorodność. Sukienki oferowane przez sklepy z przebraniami mają wiele krojów, fasonów i kolorów. Występują również w wersjach z najróżniejszymi dodatkami i akcesoriami, jak korony, peruki czy rękawiczki.

Superbohaterskie przygody 

Stroje superbohaterów i superbohaterek to prawdziwa gratka dla małych chłopców i dziewczynek, które chcą spędzić wakacje aktywnie. Najbardziej popularne w ostatnim czasie były kostiumy Spidermana oraz Batmana z uwagi na niedawne premiery kinowe filmów o losach tych herosów. Poza nimi, ochoczo kupowane są również kostiumy takich postaci jak: Ironman, Hulk, Wonder Woman oraz Kapitan Ameryka.

Maluchy kochają kostiumy superbohaterów, a zabawa w nich jest niezwykle barwna, zajmująca i stymulująca kreatywne myślenie. Nie chodzi przecież tylko o zbroje, maski czy inne akcesoria, ale również o supermoce, którymi nie jeden maluch chciałby władać. 

Zobacz także:

Kup przebranie na wakacje!

Lato się już rozpoczęło, ale wolnego czasu jest jeszcze całe mnóstwo! Jeśli zatem szukasz pomysłu na wakacyjny prezent dla swojego dziecka, to bez wątpienia powinieneś rozważyć kupno bajkowego przebrania. Na ten wyjątkowy, wolny i aktywny czas nie znajdziesz rzeczy, która dostarczy Twoim pociechom tyle kreatywnej frajdy, ile stroje ich ulubionych bohaterów.