Choć we współczesnych czasach niewiele mówi się na temat magii i rytuałów, złe uroki wciąż są dla nas zagrożeniem. Czasami nawet wystarczy, że ktoś spojrzy na nas nieprzychylnym okiem, żeby nas zakląć. Jeżeli czujecie, że ktoś mógł rzucić na was zły urok i ostatnio nie jesteście sobą, koniecznie sprawdźcie, jak rozpoznać zły urok. Pomoże wam w tym rytuał babć z Lubelszczyzny. 

Babcia z Lubelszczyzny zdradziła, jak rozpoznać zły urok. Potrzebujesz tylko wody i chleba

Na wsiach we wschodniej części Lubelszczyzny możemy spotkać babcie, które do dziś przestrzegają przed złymi urokami. Mają one swoje niezawodne sposoby na to, żeby rozpoznać zły urok w człowieku. 

Zobacz także: 

Niezawodny pod tym względem jest rytuał, do którego potrzebujecie wyłącznie wody i chleba. Są to rzeczy, które każdy z nas ma w swoim domu i jak zapewniają lubelskie babcie - mają niezawodne właściwości magiczne. Zobaczcie, jak krok po kroku wykonać rytuał z wody i chleba. 

Babciny rytuał z wody i chleba na rozpoznawanie uroków

Do wykonania tego rytuału potrzebujecie: szklankę wypełnioną do 3/4 wodą oraz pokruszony na drobne okruchy chleb (bez skórki). 

Małe kawałki chleba należy wrzucić do wody. Jeżeli błyskawicznie zaczną opadać na dno, wówczas możecie być pewni, że ktoś was zauroczył. Jeśli opadają powoli i przez jakiś czas unoszą się w wodzie, możecie spać spokojnie. 

Jeżeli okaże się, że ktoś rzucił na was lub bliską wam osobę klątwę, wówczas możecie wykonać rytuał szeptuch na odczynianie uroków. Dzięki niemu uwolnicie się od wpływów złego oka. 

Zobacz także:

A wy wierzycie w tego typu rzeczy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: