Na świecie istnieją przeróżne przesądy. Szczególnie wiele znajdziemy ich w różnych zakamarkach naszego kraju. Żadne z nich nie wywołują jednak takich ciarek na naszym ciele jak przesądy związane z miłością. To właśnie one są w stanie wzbudzić w nas najwięcej niepokoju. Zwłaszcza te, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Tak jest z przesądem, przed którym ostrzega babcia z Lubelszczyzny. To zabierze ci miłość, jeżeli tylko nie zrobisz tej 1 rzeczy. 

To zabierze ci miłość

Ludowe przesądy często są związane z jedzeniem. Dokładnie tak samo jest w tym przypadku. Zobaczcie, co może sprawić, że będziemy mieli pecha w miłości. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że musimy uważać na... chleb. Jakiś czas temu pisałyśmy, że nie należy kroić chleba w ten sposób, żeby nie otworzyć drzwi złym duchom. Warto jednak zwrócić uwagę na coś jeszcze, żeby nie przekreślić swoich szans na szczęśliwy związek. 

Babcia z Lubelszczyzny zdradza, że chleb nie może spaść na podłogę

Babcia z Lubelszczyzny ostrzega, żeby uważać na wszystkie kromki chleba. Pod żadnym pozorem nie mogą one spaść na podłogę. Nie chodzi tylko o kwestie religijne, choć wierzący doskonale wiedzą, że chleb na podłodze nie jest dobrym znakiem. Okazuje się, że ma też druzgocący wpływ na nasze życie miłosne. 

Gdy kawałek chleba spadnie nam na podłogę, wówczas możemy być pewni, że pokłócimy się ze swoim partnerem. Jeszcze gorzej, gdy będzie to piętka. Ta część bochenka na podłodze może bowiem sprawić, że nasz związek się rozpadnie i już więcej nie będziemy w stanie zaznać szczęścia w miłości. 

Na szczęście istnieje sposób na to, żeby odczarować zły los. Babcia z Lubelszczyzny zdradza, że wystarczy podnieść kromkę, zamknąć oczy, pomyśleć o ukochanej osobie, a potem chuchnąć na chleb i go pocałować. Taki szybki rytuał sprawi, że pech nie będzie wam już groził. 

Zobacz także:

A wy wierzycie w tego typu rzeczy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: