To ciekawe na jak różne sposoby podaje się obecnie latte na świecie! Coraz więcej ciekawych propozycji, im bardziej oryginalnie tym lepiej. Znalazłyśmy na Instagramie nowy trend, zobaczcie same!

Awokado to bardzo modny i zdrowy owoc, chętnie dodawany do wszelkiego rodzaju potraw. Czym jest Avolatte? To zwyczajna kawa podana w bardzo nietypowy sposób. Awokado trzeba wcześniej przeciąć na pół i wydrążyć, a następnie wlać do niego kawę. Przepis jest zatem bardzo prosty, a jednocześnie spektakularny!

Skąd wziął się pomysł na Avolatte?

Bariści z australijskiej kawiarni Truman Cafe po raz pierwszy przygotowali ten napój... zupełnie przypadkowo! -Tak naprawdę wcale tego nie sprzedawaliśmy, ktoś dziś przyszedł i poprosił o taki napój - wytłumaczył w wywiadzie pracownik kawiarni. Zdjęcia Avolatte niespodziewanie rozeszły się na Instagramie i Facebooku, szybko stając się nowym, internetowym hitem. Bariści z australijskiej kawiarni żartują, że względu na duże zainteresowanie być może wprowadzą ten napój na stałe do menu w Truman Cafe.