Ashley Graham w nagiej sesji ciążowej

Ashley Graham urodziła swojego pierwszego syna w styczniu 2020 roku. Modelka i ambasadorka ruchu „body positive” zawsze z dumą pokazywała swoje ciało w ciąży i po porodzie. Gwiazda nie wstydzi się rozstępów, wałeczek na brzuchy czy innych „niedoskonałości”. Modelka poinformowała niedawno świat, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz udostępniła na Instagramie piękne zdjęcie z nagiej sesji ciążowej. Graham stoi na środku pola i zasłania jedynie rękami swój biust. Zdjęcie poruszyło setki tysięcy obserwatorów. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że modelka nie wyretuszowała swoich rozstępów i cellulitu. Fani zachwycili się fotografią modelki i podziękowali jej za to, że pokazuje prawdziwe ciało kobiety w ciąży.

Dziękuję za pokazanie prawdziwej kobiecości.

Uwielbiam to, że nie nakładasz filtrów na swoje zdjęcia... To pomaga mi zmienić spojrzenie na moje ciało i zobaczyć jego piękno, bo widzę piękno w Twoim.

Jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi - pisali obserwatorzy gwiazdy na Instagramie. 

Druga ciąża Ashley Graham

Ashley Graham to prywatnie żona reżysera i operatora filmowego – Justina Ervina. Zakochani poznali się w 2009 r. i już rok później byli małżeństwem. 18 stycznia 2020 r. para powitała na świecie pierwszego syna – Isaaca. 13 lipca, za pomocą Instagrama, Graham zdradziła, że zostanie mamą po raz drugi. Modelka opublikowała poruszającą fotografię, na której stoi na łące i okrywa się białą, długą koszulą. Jedyne co możemy zauważyć, to jej ciążowy brzuch. 

Miniony rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii. dopiero zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział oznacza dla nas –napisała pod postem Graham. 

Na razie nie wiadomo, kiedy modelka ma planowany termin porodu, ani czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki.