Ashley Graham w kampanii zrobionej przez paparazzi

Modelka plus size Ashley Graham zdecydowała się wystąpić w kampanii strojów kąpielowych "Swimsuits for All". Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo Ashley często bierze udział w takich kampaniach, tylko ta kampania miała na celu pokazanie niewyretuszowanych zdjęć. Zdjęcia w kampanii strojów kąpielowych, które promuje Ashley Graham zrobione są przez paparazzi, którzy z ukrycia robili jej zdjęcia na basenie, plaży, czy podczas spaceru.

Niewyretuszowane zdjęcia  Ashley Graham pokazują ciało prawdziwej kobiety, takiej która boryka się z cellulitem na nogach i fałdkami na brzuchu. Tutaj nie ma wygładzonej i napiętej skóry, odchudzonych ud i wyrzeźbionej talii.

Ashley Graham jest uwielbiana przez miliony kobiet. Na Instagramie obserwuje ją około siedem milionów Użytkowników, dlatego ta kampania jest tak ważna, ponieważ daje przekaz milionom kobiet na całym świecie: "Nie wstydź się swojego ciała", "Nie musisz wyglądać jak modelka w rozmiarze S, żeby czuć się dobrze w swoim ciele i akceptować go!"

Kampania "Power of paparazzi", gdzie Ashley Graham prezentuje na zdjęciach kostiumy kąpielowe jest prezentowana w myśl "Autentyczność jest piękna". Najwyższy czas, żeby kobiety poczuły, że są autentyczne i wyjątkowe i z dumą prezentowały swoje ciała na plaży, a nie zakrywały je przed światem.

Jak podoba wam się Ashley Graham w tej wyjątkowej kampanii?