Ashley Graham jest w ciąży

Ashley Graham spodziewa się drugiego dziecka. Modelka plus size przekazała cudowną wiadomość za pomocą mediów społecznościowych.

Graham zamieściła na Instagramie intymny kadr pokazujący piękno kobiecego ciała w ciąży. Zdjęciem zachwycili się wszyscy.

Przypomnijmy, że modelka w styczniu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Synek Isaac skończył już półtora roku. 

Ashley Graham zarówno w ciąży, jak i po porodzie dzieliła się ze swoimi fanami szczególnymi momentami z tego okresu. Modelka bez oporów pokazała ciało po ciąży, poruszyła temat okresu połogu, który w mediach wciąż jest tematem tabu, a także normalizowała karmienie piersią w miejscach publicznych. 

Mamy nadzieję, że również i tym razem Ashley będzie głośno mówić o akceptacji ciała w ciąży i po porodzie, bo jej głos ma naprawdę moc.

Ashley Graham ogłaszając ciążę napisała:

Zeszły rok był pełen małych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii. Dopiero zaczynamy przetwarzać i cieszyć się z tego, co przyniesie nam ten następny rozdział - napisała.

Ashley Graham po raz drugi zostanie mamą

Modelka już zbiera gratulacje od fanów i przyjaciół. Wiadomość o ciąży Ashley ucieszyła między innymi: Cindy Crawford, Jessicę Albę czy Hailey Bieber.

Gratulacje! Co za piękna fotografia.

Jest Ci do twarzy w ciążowym blasku.

Oszałamiająca.

Przepiękna mama - piszą zachwyceni w komentarzach.

My też dołączamy się do gratulacji i jesteśmy zachwyceni przepięknym zdjęciem modelki w ciąży: