„Gdy spotka się dwójka ludzi, zawsze istnieje szansa, że narodzi się z tego coś pięknego. Jeśli są to dwie artystyczne dusze, jak Katarzyna Grochola
i jej córka Dorota Szelągowska, siostry Przybysz czy Anita Lipnicka i jej partner John Porter, to z ich spotkania może powstać coś twórczego, co będzie cieszyło także innych – książki, muzyka, filmy… lub designerska puszka na kawę” – powiedziała Justyna Jóźwiak, Brand Manager marki Jacobs, Kraft Foods Polska.

Jak zdobyć taką puszkę?

Należy kupić łącznie 2 kg kawy Jacobs, zachować puste opakowania
i wymienić je na wybraną puszkę. W promocji biorą udział wyłącznie opakowania w polskiej wersji językowej, zarówno w opakowaniu zwykłym, jak i promocyjnym, dystrybuowane przez Kraft Foods Polska S.A. Są to: Jacobs Krönung (mielona) 100g, 250g, 500g, Jacobs Krönung Espresso (mielona) 250g, Jacobs Krönung Espresso (ziarnista) 500g i Jacobs Krönung Night & Day (mielona) 250g.
Wymiany można dokonać w wybranym salonie prasowym Inmedio lub Relay na terenie całej Polski lub za pośrednictwem poczty. Do odbioru czeka 75 tys. puszek w trzech różnych wzorach, sygnowanych nazwiskami twórców. Akcja (już rozpoczęta) potrwa do 30 czerwca.