Zara - zmiany w aplikacji mobilnej

Każda z pań korzystających z aplikacji Zary wie, że w sklepie online jest bardzo dużo produktów. Czasami aż tyle, że gdy chcemy znaleźć coś konkretnego zamiast przekopywać się przez setki ubrań, porzucamy chęć odnalezienia tej rzeczy. Oczywiście szukanie jest dużo łatwiejsze, gdy znamy np. konkretny dotyczące danego ubrania. Natomiast w innym przypadku nie zawsze bywa tak łatwo. Twórcy aplikacji z myślą o tym wyszli klientkom naprzeciw i postanowili wprowadzić innowację w aplikacji Zary. Co takiego się zmieniło się w aplikacji?

Aplikacja Zary - zmiany

Kluczową zmianą jest sposób wyszukiwania produktów na podstawie obrazu. Oznacza to, że jeśli w Zarze znajdziemy piękne ubrania, jednak nie będzie naszego rozmiaru, możemy kupić je online, szukając za pomocą fotografii. Wystarczy jedynie zrobić zdjęcie ubrania, wrzucić do aplikacji, a ta intuicyjnie wyświetli nam podobne ubrania dostępne w formie zakupów online.

Identycznie będzie w przypadku zrobienia zdjęcia ubrania, które aktualnie nosimy. Na podstawie takiej fotografii aplikacja wyszuka nam podobne ubrania do tego, które obecnie mamy na sobie. To ma pomóc wszystkim tym paniom, które np. są wiernymi fanami jednego fasonu, itp.. Duże ułatwienie? Według nas to świetna opcja, a wy jak uważacie?