Anna Skura w odważnym nagraniu pokazała blizny po operacji piersi: "Teraz czuję się jak superbohaterka"

Anna Skura pokazała blizny po operacji na piersiach. Jakiej? Influencerka kilka lat temu poddała się zabiegowi powiększania piersi z wykorzystaniem żelu Aquafiling, który okazał się groźny dla zdrowia.

„Zabieg wykonywany pod skrzydłami znanego lekarza w renomowanej klinice. Żel, który za pomocą ultra małych cięć wprowadzany był w piersi, po 5 latach miał się wchłonąć. Okazał się trucizną, która skrzywdziła, poddała cierpieniu i oszpeciła wiele kobiet. Metoda, która mimo atestów została wycofana z rynku gdy okazało się, że że żel nie wchłonie się nigdy, jest niebezpieczny, bo może migrować po ciele i uszkadzać tkanki. Można usunąć go poprzez poważną i bolesną operację, którą właśnie przeszłam” napisała Anna Skura na Instagramie.

Na swoich social mediach influencerka najpierw dyskretnie relacjonowała przebieg zabiegu, powikłania, jakie miały miejsca w trakcie i efekty. Dopiero pod koniec rekonwalescencji poinformowała swoich obserwatorów na czym polegał zabieg i dlaczego zdecydowała się na tak poważny krok.

Dziś, prawie 11 tygodni po operacji, Anna Skura w odważnym filmie pokazała blizny, jakie zostały jej po operacji usunięcia toksycznego płynu. Sama siebie nazwała superbohaterką, co potwierdziły jej obserwatorki, i przestrzega kobiety przed decyzjami, które mogą poważnie wpływać na ich zdrowie, a nawet życie