Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, z roku na rok jest coraz piękniejsza! Jej urodą co i rusza zachwycają się polskie media. Instagram Oliwii Bieniuk już obserwuje ponad 18 tys. użytkowników! Zaledwie rok temu podziwialiśmy ją w kampanii polskiej marki Reserved Kids. Oliwia Bieniuk ma już piętnaście lat. Jedni twierdzą, że bardziej przypomina tatę, inni, że zdecydowanie mamę, Anię Przybylską. Można jednak jedno stwierdzić na pewno - Oliwia Bieniuk jest piękna! I powoli wyrasta na zmysłową kobietę.

Przypomnijmy, że mama Oliwii Bieniuk, Anna Przybylska, zmarła 5 października 2014 roku. Od 2013 roku walczyła z nowotworem trzustki. Przeszła liczne operacje, leczyła się także w specjalistycznych klinikach za granicą, ale niestety przegrała walkę z chorobą. Informacja o śmierci Przybylskiej wstrząsnęła opinią publiczną. Na pogrzebie żegnały ją tłumy – ulice w Gdyni zasypywane były kwiatami od fanów, a na miejskich słupach zawisły białe flagi opatrzone napisem Żegnaj, Aniu.  

Anna Przybylska była nie tylko utalentowaną i piękną aktorką, ale przede wszystkim matką i partnerką. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk stanowili jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się trójki dzieci: dziś piętnastoletniej Oliwii, jedenastoletniego Szymona oraz sześcioletniego Jasia.

Rodzina aktorki długo zmagała się z jej odejściem. Jarosława Bieniuka w opiece nad maluchami dzielnie wspierała mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska. Jakiś czas temu kobieta udzieliła wyjątkowo wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o ostatnich chwilach życia jej córki.

Raz tylko mnie zapytała, jak leżałyśmy na łóżku: "Mamuś, a co będzie z dziećmi?". Odpowiedziałam: "Słuchaj, dziecko. Na razie to ty musisz Jaśka wysłać do przedszkola, zorganizować mu tort, bo zaraz ma urodzinki, niebawem Szymon idzie do komunii, trzeba go przygotować. Myśl o tym, dziecko, na razie nic złego się nie dzieje". Odpowiedziała tylko: "Masz rację" - opowiada Krystyna Przybylska.

Zobacz: Matka Anny Przybylskiej udzieliła szczerego wywiadu. Opowiedziała, jak odchodziła jej córka. Wzruszycie się...

Jarosław Bieniuk długo nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej. Jednak bardzo szybko musiał oswoić się z myślą, że od dziś będzie musiał zastąpić dzieciom oboje rodziców. Piłkarz stanął na wysokości zadania. Od czasu do czasu na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia dzieci, które z pewnością odziedziczyły urodę tak po nim, jak i po mamie.

Zobacz: Jarosław Bieniuk pokazał 5-letniego syna Jasia. Jak dziś wyglądają dzieci Anny Przybylskiej? [ZDJĘCIA]

Zobacz także:

Szczególną uwagę przykuwa córka pary, Oliwia Bieniuk. Dziewczynka ma już 14 lat i wygląda.. jak mama! Choć zdaniem niektórych - jak tata :-) Dziewczynka ma własne konto na Instagramie, na którym chętnie dodaje swoje zdjęcia. Oliwia z bujnymi włosami, dużymi oczami i zmysłowymi pełnymi ustami czasem bardzo przypomina swoją mamę. 

Zobaczcie w naszej GALERII piękne zdjęcia Oliwii Bieniuk! Jak sądzicie, bardziej przypomina Annę Przybylską czy Jarosława Bieniuka?