Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Żona znanego piłkarza od narodzin córek bardzo pilnie strzegła ich prywatności. Dziewczynki raz na jakiś czas pojawiają się na profilach w mediach społecznościowych rodziców, jednak trudno o wizerunek pociech. Para świadomie nie pokazuje twarz swoich córek. Od jakiegoś czasu coraz więcej dowiadujemy się jednak o charakterach, nawykach i przyzwyczajeniach Klary i Laury.

Anna Lewandowska zdradziła, co jedzą jej córki. Lista zdaje się być bardzo krótka

Anna Lewandowska zdradziła, że to Robert jest bardziej stanowczy względem córek. Znany piłkarz bardzo pilnuje diety dziewczynek i dba, by dostarczały organizmowi najbardziej wartościowych produktów. Anna przyznaje, że pozwala maluchom na więcej.

Dla naszych dzieci rozpustą jest zjedzenie słodkości. Czasem są to ciasteczka i żelki, a czasem jajko niespodzianka. Ale muszą mieć zdrowy skład - przyznaje trenerka

Eliminujemy z diety pokarmy, których nie tolerujemy. Staramy się nie jeść pszenicy, stosujemy dietę bezglutenową i bezlaktozową, bez białego cukru i pilnujemy, żeby posiłki były wartościowe. Jako osoba, która namawia do zmiany złych nawyków na lepsze, staram się też wpływać na ich dietę i uświadamiać, jak zdrowe żywienie wpływa na nasze życie i nasz nastrój - dodaje trenerka w rozmowie z magazynem "Viva"

Anna Lewandowska: "Polacy często się nie doceniają"

Anna Lewandowska przyznaje, że wraz z mężem są dla siebie wsparciem. Oboje na przestrzeni lat musieli przepracować swoje problemy czy traumy. U Roberta Lewandowskiego dużym kompleksem okazała się być... narodowość.

Polacy często się nie doceniają. Pamiętam, jak kiedyś ktoś rekomendował mi świetnego fotografa z Francji. Powiedziałam, że mamy przecież świetnych fotografów w Polsce. Innym razem ktoś polecał mi stylistkę Moniki Bellucci. "Dziękuję, jestem zadowolona z własnej stylistki", powiedziałam

"Myślę, że on też jest moim psychologiem, a przy tym niesamowicie mądrym facetem, obdarzonym wielką intuicją. Mam wrażenie, że oboje umiemy się mądrze wspierać. Robert ma poczucie własnej wartości i to jest coś, nad czym też musiał pracować" - wyznaje Anna Lewandowska.

PRZECZYTAJ TAKŻE: