Anna Lewandowska: wzruszający wpis na Instagramie

Anna Lewandowska jest wielokrotną mistrzynią świata w karate, bizneswoman, trenerką i żoną kapitana polskiej reprezentacji Roberta Lewandowskiego. Z boku jej życie może wydawać się bajką – odnoszący sukcesy mąż piłkarz, życie w luksusie i niekończące się podróże. Z tego powodu wiele kobiet odmawia jej prawa do wypowiadania się na “zwyczajne” tematy. Wielokrotnie spływała na nią fala ostrej krytyki lub po prostu hejtu.

Mimo to Lewandowska nie przestała być aktywna w social mediach, czym zaskarbiła sobie sympatię aż 2,2 mln obserwatorów na Instagramie. Tym razem skierowała do swoich fanów bardzo osobisty wpis, czym po raz kolejny udowodniła, że za jej wiarą w siebie stoją nie pieniądze, ale wiele lat pracy nad sobą. Obserwatorki odpowiedziały lawiną poruszających komentarzy. 

Lewandowska o sobie: "Jestem najlepsza!"

Zawiść, ciągła krytyka, brak kobiecej solidarności – dzisiaj mierzy się z tym każda z nas, nie tylko gwiazdy takie jak Anna Lewandowska. Dlatego czasem potrzebujemy wsparcia i zachęty do walki. Trenerka wie, jak to zrobić i pyta: "W czym jesteś MISTRZYNIĄ?".

Która z Was potrafi na głos powiedzieć : Tak! Jestem w tym dobra! Jestem najlepsza! Czuję, że to moja najmocniejsza strona! Która potrafi docenić swoje możliwości?! Napisz na kartce w czym JESTEŚ DOBRA! Jakie są Twoje mocne strony. Może jesteś mistrzynią matematyki? A może potrafisz szybko BIEGAĆ ? Pięknie malujesz? Niech DOCENIĄ, a nie OCENIĄ!

Znana trenerka i dietetyczka przypomina, że nasza siła tkwi w wierze we własne możliwości. 

Pamiętajcie proszę, o tym, co najważniejsze - nauczymy się doceniać same siebie. Pozbądźmy się negatywnych emocji, to pozwala wydobyć nasz najlepszy potencjał. 

Zwraca też uwagę na to, jak ważne jest otaczanie się kochającymi nas ludźmi. 

Miło jest, kiedy czujemy wsparcie, kiedy ktoś moooooocno trzyma za nas kciuki, życzy nam dobrze. Życzę Wam, abyście w swoim otoczeniu znaleźli takie kochane osoby lub choć jedną A może już takie osoby macie?  

Komentarze pod wpisem Lewandowskiej

Wpis wywołał szybki odzew jej obserwatorek, które w osobistych komentarzach opisały swoje mocne strony: 

“Jestem mistrzynią w cierpliwości do dzieci”, “W pomaganiu innym - to lubię najbardziej., “Nauczyłam się pozbywać negatywnych myśli i świat wydaje mi się piękniejszy. Ktoś kiedyś powiedział : „chcesz żeby Twoje było na wierzchu czy być szczęśliwą ?” Wybieram to drugie, działa" - piszą fanki Anny Lewandowskiej.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on Apr 16, 2019 at 7:14am PDT

Zgadzacie się z takim podejściem do życia?