Lewandowska przytyła? Internauci spekulują

Ania Lewandowska wybrała się na majówkę do Hiszpanii, skąd publikuje piękne wakacyjne zdjęcia. Na jej mediach społecznościowych możemy znaleźć kadry z plaży czy zabaw z córką. I choć gwiazda wygląda na nich promiennie i radośnie, uwagę internautów zwrócił jeden szczegół... Trenerka ma nieco krąglejsze kształty niż zwykle. Niektórzy zarzucali jej nawet, jakoby wyraźnie przytyła. Czyżby były to zwiastuny drugiej ciąży?

Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka zabrała głos

Zdjęcia wywołały burzę komentarzy wśród fanek Lewandowskiej. „Niby taka fit jesteś, a i tak grubo wyglądasz”, „Kluseczka z ciebie Ania” - tak sylwetkę trenerki komentowali internauci. "Wyglądasz jakbyś była w drugiej ciąży”, napisała jedna z obserwatorek. Na odpowiedź Ani nie trzeba było długo czekać.

„Hahaha możliwe... Taki urok szerokich sukienek. Ah nie czekaj... Najadłam się przez ten tydzień mnóstwo deserów” - Ania na zaczepki internautów postanowiła odpowiedzieć na luzie, całość obracając bardziej w żart niż poważną dyskusję. W kolejnym komentarzu wyraźnie dała też do zrozumienia, że wygląd - choć ważny - nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Trenerka na jedną z uwag o dodatkowych kilogramach odpowiedziała: „haha no trudno, jakoś przeżyję. Sylwetka nie jest najważniejsza na świecie”.

Naszym zdaniem Ania wygląda na naprawdę szczęśliwą. Prezentuje się promiennie, uśmiecha się, tryska dobrą energią i warto skupić się po prostu na tym. Bo gdy człowiek jest szczęśliwy, inne rzeczy - nawet dodatkowe kilogramy - schodzą na dalszy plan.