Anna Lewandowska pokazała światu swoją babcię

Anna Lewandowska znalazła się w gronie gwiazd, które publicznie uczciły Dzień Babci. Trenerka znana jest z tego, że bardzo dba o więzi rodzinne, choć rzadko pokazuje bliskich w social mediach. 21 stycznia na Instagramie mogłyśmy zobaczyć zdjęcia ukochanej babci Ani Lewandowskiej - Pani Joli.

Pani Jolanta ma 86 lat i jak możemy zobaczyć na fotografiach opublikowanych przez jej wnuczkę, nadal jest w świetnej formie. Kobieta jest babcią Ani od strony mamy, Marii Stachurskiej. „Nie zapomnijcie dzisiaj zadzwonić z życzeniami Jeśli to bezpieczne, pojedźcie je uściskać!  Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź!" - napisała trenerka obok zdjęcia na Instagramie.

Ania Lewandowska podkreśliła, jak wdzięczna jest swojej babci za jej miłość, cenne rady i czas.

Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią.

Zobacz także: Mama Anny Lewandowskiej przeszła spektakularną metamorfozę. Jest nie do poznania!

Zdjęcie Ani Lewandowskiej z babcią rozczuliło fanów 

Wpis Ani spotkał się z niezwykle ciepłymi komentarzami. Internautki dopatrzyły się między kobietami dużego podobieństwa i nie szczędziły słów zachwytu nad babcią Ani Lewandowskiej.

Babcia świetnie wygląda - dobre geny.

Aniu Twoja Babcia jest przesympatyczną kobietą. Pamiętam jak do mnie podeszła porozmawiać na campie i bardzo mnie rozczuliła tym jaka jest otwarta, radosna i ciepła.  - pisały w komentarzach.

Zobacz również: Co na odporność? Anna Lewandowska zdradza przepis na przeciwzapalne latte. Kluczowy jeden składnik!