Anna Lewandowska i jej córeczką Klara siedzą niczym pomocnicy Świętego Mikołaja pod bogato zdobioną choinką – tak w skrócie opisać można zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu Anny Lewandowskiej. Tym samym celebrytka sprowokowała swoich obserwatorów do burzliwej dyskusji na temat szykowania się do świąt Bożego Narodzenia już w listopadzie.

Anna Lewandowska pochwaliła się świąteczną choinką

- Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę – pisze Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie, ciesząc się jak dziecko ze świeżo udekorowanego bożonarodzeniowego drzewka.

Znalazły się na nim złote, perłowe i czerwone bombki, szklane sople i – co może niektórych zaskoczyć – białe kwiaty magnolii! Wszystko lśni się i błyszczy, a każda z bombek robi z pewnością piękne świąteczne „dzyń”!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Warto dodać, że nie tylko choinka wygląda pięknie! Anna Lewandowska i jej córeczka Klara wyglądają równie świątecznie. Gwiazda ma na sobie ciepły, zimowy sweter, a Klara kraciaste spodnie przypominające te, które zwykle w wigilię świąt Bożego Narodzenia zakładają brytyjskie i amerykańskie dzieci.

Zobacz też: Świąteczna kolekcja Zary 2020 - wspaniałe detale i jakie wnętrza!

Anna Lewandowska i jej choinka gotowe są już na Święta, a influencerka w swoim poście na Instagramie dodała, że najbliższe tygodnie będą dla niej bardzo rodzinne i świąteczne.  

Zobacz także:

- Cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju, szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej, jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina – podsumowała swój wpis Anna Lewandowska.

Ktoś szybko odpisał trenerce, że jej święta będą w tym roku tak długie, jak reklama Apartu i dobrze, bo taki właśnie powinien być grudzień – pełen oczekiwania, świątecznych zapachów i zimowych pragnień, a w tle powinien lecieć Frank Sinatra, Michael Buble lub Zbigniew Wodecki! Widząc choinkę Anny Lewandowskiej, same zaczęłyśmy zastanawiać się nad tym, czy w tym roku nie powinna pojawić się u nas wcześniej. A Wy kiedy stawiacie świąteczne drzewko?

P.S. Zwróciliście uwagę na tego cudownego drewnianego konika na biegunach w stylu vintage! Nam aż mocniej zabiło serce!

Zobaczcie też:

Dekoracje na Święta w stylu skandynawskim - 5 ważnych elementów

Królowa Elżbieta II zdradziła przepis na świąteczny pudding!