Anna Lewandowska bez makijażu

Ania Lewandowska, uwielbiana przez Polki trenerka i dietetyczka, a od niedawna także mama Klary, uwielbia dzielić się z fanami swoimi zdjęciami. I chociaż żona Roberta Lewandowskiego na co dzień unika bardzo mocnego, ciężkiego makijażu, w którym trudno byłoby jej ćwiczyć, to nie sposób nie zauważyć, że maluje rzęsy, wygładza cerę i stylizuje brwi.

Anna Lewandowska nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zamieściła w sieci zdjęcia, które dokumentuje jedną z jej codziennych czynności, czyli... moment kładzenia się spać. Tym samym Lewandowska dołączyła do coraz liczniejszej grupy celebrytek, które publicznie pozują bez makijażu: w takiej naturalnej wersji pokazały się już m.in. Agata Młynarska, Magdalena Cielecka, Katarzyna Zielińska i Anna Mucha. Tuż przed snem Anna Lewandowska jest oczywiście nieumalowana. Do zdjęcia dołączyła podpis, który sugeruje, że jest także bardzo zmęczona. 

Ania Lewandowska bez makijażu - wygląda naturalnie?

Na zdjęciu z Instagrama widać, że Ania Lewandowska leży w łóżku i rzeczywiście nie ma na skórze ani grama podkładu. Waszym zdaniem wygląda naturalnie? Lepiej niż zwykle?

Anna Lewandowska bez makijażu