Jak wynika ze zdjęć paparazzi, które trafiły dziś do sieci, kapitan Polskiej Reperacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski, i jego żona, Anna Lewandowska, póki co najchętniej korzystają z ogrodu, który przylega do eleganckiego i luksusowego hotelu, w którym się zatrzymali. Młodzi rodzice korzystają z pięknej włoskiej pogody i pierwszy dzień wakacji na Sardynii spędzili na niekończących się spacerach i przechadzkach, podczas których najważniejszy jest komfort i wygoda ich córeczki Klary. Zdjęcia z wakacji Lewandowskich na Sardynii znajdziecie w naszej GALERII ;-)

Przypomnijmy,  że Klara Lewandowska urodziła się 4 maja i od razu skradła serca wszystkich członków rodzin Lewandowskich i Stachurskich (takie nazwisko nosiła Ania przed ślubem z Robertem). Dziewczynka to pierwsze dzieckiem najbardziej popularnej sportowej pary w Polsce. Dlatego też nazywana jest pierwszym polskim „royal baby”.

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Pierwszą parę polskiego sportu czeka długie rozstanie. O co chodzi?

Robert Lewandowski spędza teraz z Anią i Klarą tak dużo czasu, jak tylko może. Już wkrótce Lewandowski będzie musiał zostawić kobiety swojego życia na jakiś czas same. Dlaczego? Już 16 lipca piłkarze Bayernu Monachium, w tym właśnie Robert Lewandowski, ruszą w tournée po Chinach, aby promować zarówno swój klub, jak i piłkę nożną, która jest coraz popularniejsza na Dalekim Wschodzie. Jak się okazuje, ten wyjazd ma potrwać niemal dwa tygodnie, bo aż do końca lipca, a piłkarze nie mogą zabrać w podróż swoich rodzin. Co w tym czasie będą zatem robiły Ania i Klara Lewandowskie?

POLECAMY: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY świętują 4. rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądał ich "wielki dzień" [PIĘKNE ZDJĘCIA]

Jak donosiła część mediów, Lewandowski chciał podobno, aby jego żona i malutka córka przeprowadziły się na ten czas do ich rodzinnej posiadłości na Mazurach z racji na rzekome zagrożenie terrorystyczne w Niemczech. Ania mogłaby wtedy liczyć na pomoc babć w opiece nad Klarą.

CZYTAJ TEŻ: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY Otworzyli kolejny dochodowy biznes! W co tym razem zainwestowała sportowa para?

Zobacz także:

Czy Ania i Klara spędzą ten czas właśnie w Polsce? A może przedłużą sobie swoje włoskie wakacje na Sardynii? O tym przekonamy się już w połowie lipca!