Kiedy spotkają się kobiety pełne pasji i zamiłowania do sztuki musi wydarzyć się coś niezwykłego. Wspólne upodobania dwóch silnych temperamentów zawsze owocują czymś wartościowym. Tak też jest w wypadku znajomości aktorki Ani Dereszowskiej i projektantki wnętrz Ani Rusiniak Malinowskiej – właścicielki Malabelle. Ich spojrzenie na świat  i emocjonalna głębia dały początek „Kobiecym Inspiracjom”. To świetny cykl, dzięki któremu spotykają się kobiety łączące biznes i pasję w jedno. Do tej pory gośćmi były m.in. Monika Zagajska, właścicielka perfumerii MO61, dziennikarka Beata Sadowska i Sylwia Antoszkiewicz, przeurocza właścicielka i projektantka marki LOUS.  

Znajomość Ani Dereszowskiej i Ani Rusiniak Malinowskiej rozpoczęła się jakiś czas temu, kiedy aktorka trafiła do Malabelle, by wypełnić swój dom przedmiotami z duszą. Miejsce skradło serce aktorki, co zrodziło chęć wspólnego działania na różnych płaszczyznach.

Anna Dereszowska i Anna Rusiniak-Malinowska

Aktorka poznając Malabelle znalazła produkty, bez których nie mogła wyobrazić sobie wnętrz swojego nowego domu. W związku z tym, wspólnie z właścicielką showroomu – Anią Rusiniak Malinowską postanowiły podzielić się jej subiektywnymi wyborami z innymi.

Co miesiąc prezentowane będą inne produkty – a zwieńczeniem akcji jest listopadowe spotkanie z Anią Dereszowską w showroomie przy Polnej w Warszawie. Sprawdźcie, które skarby z Malabelle znalazły się w domu aktorki.

ZOBACZ TAKŻE:

VINTAGE WE WNĘTRZACH OKIEM EKSPERTA

WIKLINA WE WNĘTRZACH OKIEM EKSPERTA