Anna Dec na swoich mediach społecznościowych dzieli się z obserwatorami radosnymi, ale też przykrymi momentami ze swojego życia. W sierpniu prezenterka wyjawiła, że jest w ciąży, jednak zaledwie tydzień później przekazała bardzo smutną wiadomość i w poruszającym poście wyznała, że poroniła. „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie” – napisała wtedy. Prezenterka w dalszej części wpisu przekazała ważny apel. Wspomniała o tym, jak szkodliwe mogą być plotki i prosiła swoich fanów, żeby nie spekulowali na temat ciąż kobiet, bo te z różnych powodów mogą nie chcieć potwierdzać za szybko tej informacji.  

Post prezenterki odbił się szerokim echem. Wiele gwiazd odniosło się do wpisu Anny Dec, m.in. Joanna Opozda, która na początku lutego sama została mamą. "„Twój głos jest bardzo smutny, ale również bardzo ważny. Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Jest to po prostu obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwstydni i bezwzględni… Bardzo Ci współczuję, mocno Cię przytulam. Dziękuję za ten post” - napisała. Prezenterka nie zrezygnowała jednak z marzeń o kolejnej ciąży i 23 marca poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy!

Anna Dec jest w ciąży

Anna Dec jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje urocze zdjęcia swojej rodziny. Prezenterka pogody TVN jest w szczęśliwym związku małżeńskim i wspólnie z partnerem wychowują córkę Zuzannę. Dec za pomocą Instagrama przekazała swoim obserwatorom bardzo szczęśliwą nowinę. Okazało się, że rodzina niedługo się powiększy! Prezenterka opublikowała urocze i bardzo wymowne zdjęcie. Dec ubrana w spodnie jeansowe i klasyczny biały t-shirt uśmiechnięta obejmuje swój widocznie zaokrąglony brzuszek. Życzenia przyszłej mamie zdążyli już złożyć koledzy i koleżanki z pracy prezenterki. 

Cudownie! Zdrówka dla Was – napisała Agnieszka Hyży

OMG! Brawo! Ale się cieszę – dodała Lara Gessler. 

Gratulacje i wszystkiego dobrego – napisała Paulina Sykut-Jeżyna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@annadec_)