Anja Rubik nowa fryzura

Jako modelka Anja Rubik często zmienia wizerunek. Ale tylko gdy pozuje. Poza obiektywem jest raczej wierna swojemu wypracowanemu przez lata stylowi. Supermodelka przyzwyczaiła nas do ikonicznego jasnego blondu i krótkiego, asymetrycznego boba z włosami zaczesanymi na jedną stronę. Nic dziwnego, że ostatnia zmiana fryzury wzbudziła tyle emocji. Anja Rubik zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym chwali się metamorfozą. Modelka przefarbowała końcówki na miedziano-rudy kolor, pozostawiając włosy u nasady w odcieniu blond. Część osób porównuje ją do Davida Bowie, sugerując, że w nowej fryzurze Anja wygląda bardzo męsko. Czy rzeczywiście?

Anja Rubik nowa fryzura: wygląda jak chłopak?

Pod zdjęciem modelki posypała się fala komentarzy. Niektórym użytkownikom nie przypadł do gustu nowy eksperyment Anji Rubik. Pojawiły się głosy, że rudy kolor jej nie pasuje oraz, że wygląda w nim jak chłopak:

- Paskudztwo.

- Wyglądasz jak facet.

- Niestety kolor włosów jak po dekoloryzacji... - czytamy w komentarzach.

Nie zabrakło też porównań do Davida Bowie, a nawet pumpkin pie (ciasto dyniowe). Większość komentujących jest jednak zdania, że Anja Rubik prezentuje się świetnie w nowej fryzurze. Sporo osób zwróciło też uwagę na symboliczny wymiar tego koloru, przyrównując modelkę do silnych i niezależnych kobiecych bohaterek z filmów. Wśród nich najczęściej wymieniano Leeloo z "Piątego Elementu", czy Lolę z filmu "Biegnij Lola, biegnij", a także rudowłosą Capable z "Max Maxa". 

- Znów z pazurem. Podziwiam osobowość i cenię za aktywność na rzecz kobiet. Oby więcej taki osób jak Pani.

- Super kolor włosów!

- Omg! Coraz piękniejsza.. to możliwe - piszą użytkownicy Instagrama w komentarzach.

A Wam jak podoba się nowy kolor włosów Anji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik) Paź 6, 2018 o 1:40 PDT