Anja Rubik i Robert Biedroń spotkali się na wtorkowej gali Kobieta Roku Glamour. Top modelka i prezydent Słupska znają się od dawna i wspierają w swojej działalności społecznej. Biedroń działa aktywnie na rzecz środowisk LGBT, walczy też z matretowaniem i łamaniem praw zwierząt, a także wspiera kampanię Rubik sexed.pl, która ma na celu szerzenie edukacji seksualnej wśród polskiej młodzieży. Anja jest jedną z laureatek nagrody magazynu "Glamour". Swoją statuetkę otrzymała właśnie za swoje zaangażowanie we wspomnianą akcję. Poza modelką wyróżniono także m.in.: aktorkę Joannę Kulig, współzałożycielkę marki Local Heroes i aktywistkę Aretę Szpurę oraz trenerkę Katarzynę Bigos. Gwiazdy przed rozpoczęciem gali Kobieta Roku pozowały na czerwonym dywanie. Poza laureatkami statuetek pojawili się także Kasia Sokołowska, Margaret, Natalia Klimas czy duet Fit Lovers, znany z show TVN "Ameryka Express". To właśnie na czerwonym dywanie fotoreporterzy uchwycili moment, jak Anja Rubik całuje się z Robertem Biedroniem. Oczywiście nie będzie żadnego posądzenia o romans, bo Biedroń jest homoseksualistą i od dawna jest w szczęśliwym związku. Z kolei Rubik podobno też nie jest już singielką, choć swoje życie prywatne zachowuje tylko dla siebie i próżno szukać jej zdjęć z nowym chłopakiem. Pocałunek Anji Rubik i Roberta Biedronia był więc wyrazem ich wzajemnej sympatii oraz wsparcia, jakie okazują sobie na co dzień w swoich zaangażowanych inicjatywach. Zobacz w naszej GALERII, jakimi serdecznościami Rubik i Biedroń wymienili się na gali Kobieta Roku Glamour!

Anja Rubik laureatką tytułu Kobieta Roku Glamour 2018

Anja Rubik odebrała statuetkę magazynu "Glamour". Takie uzasadnienie werdyktu czytamy na stronie glamour.pl:

Anja Rubik (wygrała - przyp. red.) zapoczątkowaniem przełomowego ruchu #sexedpl, który ma szansę już nie tylko łamać tabu wokół seksu wśród młodych ludzi i uczyć ich rozmawiać na te tematy, ale też na dobre zrewolucjonizować system edukacji seksualnej.

Anja wystąpiła na gali w seksownej sukience marki Saint Laurent. Kilka dni wcześniej modelka zachwyciła na balu TVN ubrana w czarną cekinową kreacje tej samej marki. Przypomnijmy, że Rubik jest twarzą kampanii Zara jesień-zima 2018. Choć więc modelka skupiła się ostatnio na aktywności pozawybiegowej, to jej pozycja w światowym modelingu wciąż jest bardzo wysoka i Anja Rubik nie może narzekać na brak nowych propozycji.