Ania Starmach pokazała brzuch po porodzie

Ania Starmach kilka dni temu po raz drugi została mamą. Gwiazda powitała na świecie synka Gustawa. "Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej" - napisała na Instagramie. Szczęśliwa mama wróciła już do domu po porodzie, co widać na najnowszych zdjęciach w mediach społecznościowych.

Ania Starmach postanowiła odnieść się do komentarzy Internautek, które są zachwycone jej świetną figurą po ciąży. "Dostałam od was wiele wiadomości, że wspaniale wyglądam po porodzie. Pytałyście, jak ja to robię! Chciałam wam pokazać dwie perspektywy: na wprost i z profilu - napisała gwiazda na Instastory.

Ania pokazała poporodowy brzuszek z profilu, mówiąc:

Mam jeszcze spory brzuszek. Noszę spodnie z szeroką gumą, ciążowe. Brzuszek nie znika od razu. To naturalne, ale ja się tego nie wstydzę.

Gwiazda wyznała, że w tym momencie dążenie do płaskiego brzucha nie jest jej priorytetem:

Przyjdzie czas na to, aby tutaj było płasko. Ale na razie mam ważniejsze sprawy i osoby na głowie - zapewniła. Dziękuję za komplementy, ale wiedzcie, że wygląd w tym momencie mojego życia jest dla mnie sprawą naprawdę drugorzędną.

Uwielbiamy taką postawę, jaką prezentuje Ania Starmach i potrzebujemy więcej takich przekazów o ciele po porodzie. Tak jak podkreśla świeżo upieczona mama, to naturalny stan i nie możemy się tego wstydzić.

Fot. Instagram Ani Starmach

Zobacz także: