Para Ania i Robert Lewandowscy jest bez wątpienia najgorętszym obecnie duetem w polskim show biznesie. Odkąd Ania Lewandowska urodziła córkę Klarę, zainteresowanie Polaków i mediów tylko wzrosło. Nie ustają spekulacje na temat sylwetki Ani Lewandowskiej po porodzie czy kolejnych obozów treningowych mamy-sportsmenki.

Ostatnio z kolei pojawiają się nowe informacje na temat propozycji finansowych za pierwszą, rodzinną sesję zdjęciową w którymś z magazynów typu people. Wyobraźcie sobie pierwszą okładkę z przystojnym Lewandowskim, jego wysportowaną i zdrowo odżywiającą się żoną oraz maleńką córeczką Klarą. To byłby niewątpliwy hit sprzedaży. Nic dziwnego więc, że tytuły prześcigają się w ofertach, a każdy chce mieć sesję na wyłączność. Niektóre magazyny oferują nawet pół miliona złotych za możliwość sfotografowania słynnej celebryckiej pary.

Każdy chce się dowiedzieć jak teraz żyją, w jaki sposób będą wychowywać córkę, czy po porodzie fit tryb życia trenerki i mistrzyni karate, Ani Lewandowskiej, uległ zmianie. Mimo, że Lewandowska wciąż musi się mierzyć z hejtem w sieci, coraz więcej osób staje w jej obronie. Ostatnio głos w sprawie brzucha Lewandowskiej zabrała nawet feministka Manuela Gretkowska, która może i nie była zachwycona żoną piłkarza, jednak apelowała o rozsądek w wygłaszaniu nienawistnych opini...

Wy też czekacie na pierwszą, oficjalną sesję zdjęciową rodziny Lewandowskich?