Niektóre sny wydają nam się dobre i przyjemne, ale w rzeczywistości są dla nas prawdziwym ostrzeżeniem. Niedawno pisałyśmy, że cyganka ostrzega przed snem o kocie, który jest wyjątkowo złym znakiem. Okazuje się, że nie tylko on. Choć wydawać by się mogło, że anielskie znaki mogą być dla nas wyłącznie pozytywne, w rzeczywistości nie zawsze tak jest. Często bywają dla nas ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem. Właśnie dlatego sen o aniołach to zły omen. Zobaczcie, co oznacza. 

Sen o aniołach to zły znak

Gdy śni nam się anioł, z reguły jest to piękny i miły sen. Budzimy się z nadzieją, że skrzydlaty przyjaciel będzie dla nas wsparciem w życiu. Niestety są mary, po których powinniśmy uważać, bo mogą być dla nas zapowiedzią niebezpieczeństwa.

Anioł może oczywiście zwiastować nam radość i wskazywać, że podążamy właściwą drogą w życiu. Robi to jednak wyłącznie wtedy, gdy jest uśmiechnięty i bije od niego jasne światło. Nieco inaczej sprawa ma się w tych sytuacjach. 

Zobacz także: 

Sen o aniołach - znaczenie

Najgorszym znakiem jest sen o aniele, który płacze. Wówczas możemy być pewni, że w naszym życiu pojawią się smutne chwile, które trudno będzie nam pokonać w pojedynkę. To jednak nie wszystko.

Upadły anioł ostrzega nas przed tym, że podjęliśmy w życiu złą decyzję. Być może nie jest jeszcze za późno, żeby się z niej wycofać lub spróbować naprawić szkody, które wyrządziła. Złym znakiem jest także anioł w locie. Symbolizuje bowiem chęć ucieczki od tego, co dzieje się w naszym życiu. Tkwimy w sytuacji, która nie jest dla nas dobra i za wszelką cenę chcemy się z niej wydostać, ale nie potrafimy. 

Warto zwrócić też uwagę na sny, w których pojawiają się dwa anioły - biały i czarny. Wskazują one, że stanęliśmy przed trudnym wyborem - z reguły pomiędzy czymś dobrym i złym. Sami jednak musimy zdecydować, którą drogą zaczniemy podążać.

Zobacz także:

A wy wierzycie w sny i znaki od aniołów? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: