Angelina Jolie pozwoliła na przeprowadzkę syna

Angelina Jolie pozwoliła najstarszemu dziecku wyjechać do Korei Południowej, aby mógł realizować swoje życiowe plany. Niestety, w związku z tym ich kontakty zostały mocno ograniczone. Powodem wyjazdu była decyzja dotycząca edukacji chłopaka. Maddox zdecydował się na studia biochemiczne. Pomimo odległego od domu rodzinnego miejsca zamieszkania Angelina stara się, aby rodzeństwo stale utrzymywało kontakt. Organizuje regularne rodzinne spotkania. Angelina Jolie ma troje biologicznych dzieci oraz troje adoptowanych. Maddox przyjeżdża do domu, gdyż zawsze czeka tam na niego Pax, Zahara, Shiloh, Knox i Vivien.

Maddox świętował urodziny z byłym partnerem Angeliny Jolie?

Na spotkaniu w gronie najbliższych z okazji 18 urodzin Maddoxa nie widać Brada Pitta. Podczas rozwodu znanej pary Maddox opowiedział się za stroną mamy, co najpewniej jest przyczyną słabych kontaktów z ojcem.

Angelina Jolie ma za sobą trzy zakończone związki: z Johnym Lee Millerem, Billym Bobem Thorntonem oraz Bradem Pittem, jednak z każdym z byłych partnerów stara się żyć w pokojowych relacjach. Zwłaszcza z Bradem Pittem, z którym ma dzieci. Angelina Jolie spełnia się w roli matki i bardzo często podkreśla, że dobro dzieci jest kwestią, względem której podejmuje większość życiowych decyzji.

Angelina Jolie podzieliła się zdjęciami z osiemnastki syna?

Zdjęcie z urodzinowego spotkania udostępniła przyjaciółka Angeliny Jolie, pisarka Loung Ung w mediach społecznościowych. To jej książkę pt. “Najpierw zabili mojego ojca” zekranizowała Angelina Jolie.

fot. Loung Ung/ Facebook

Angelina Jolie wzrusza się podczas opowieści o rodzinie: