Angelina Jolie: tajne dzienniki pogrążą Brada Pitta

Angelina Jolie w walce o opiekę nad dziećmi postanowiła użyć swojej tajnej broni. Angelina Jolie zapowiedziała, że upubliczni swój prywatny dziennik, który prowadziła w trakcie związku z Bradem Pittem. Jak donosi portal Radar-Online, dzienniki Angeliny Jolie pogrążą Brada Pitta. Podobno opisane są w nich awantury, które wszczynał aktor po pijaku.

To prawdziwy dziennik życia z pijakiem. Swoje małżeństwo Angelina nazywa piekłem na ziemi. - czytamy na portalu

O problemach z alkoholem Brada Pitta zaczęto mówić, kiedy Angelina Jolie postanowiła zabrać dzieci i ograniczyć im kontakty z ojcem. Początkiem tej decyzji była sytuacja, kiedy w trakcie podróży samolotem doszło do agresji ze strony Pitta w stosunku do syna Maddoxa. Po tym wydarzeniu służby rozpoczęły śledztwo przeciwko aktorowi, który finalnie został oczyszczony z zarzutów.

Brad Pitt przyznał się również do alkoholizmu i tego, że nie radził sobie z agresją. Teraz aktor ma już za sobą terapię odwykową i postanowił walczyć o dzieci.

Czy Angelina Jolie odbierze dzieci Bradowi Pittowi?

Widać, że Angelina Jolie posunęła się do ostatecznych kroków i w walce o dzieci nie cofnie się przed niczym. Czy sąd przyzna jej wyłączną opiekę nad dziećmi?

Jak na razie sąd tymczasowo wyznaczył terminy, kiedy każde z rodziców zajmuje się szóstką dzieci. Również sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta nie została jeszcze zakończona.

Czy ujawnienie tajnych dzienników będzie przełomem w sprawie opieki nad dziećmi i obciąży Brada Pitta? Czy po publikacji prywatnego dziennika Angelina dopnie swego i dzieci zostaną z matką? Angelina Jolie jest przekonana, że chroni swoje dzieci i na własną rękę ogranicza im prawo z ojcem.