Angelina Jolie ostro o Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Justin Theroux kilka dni temu wydali oświadczenie, w którym wyjaśnili, że ich związek można zaliczyć już do przeszłości. Małżeństwo Jennifer i Justina trwało trzy lata, wcześniej para spotykała się ze sobą siedem lat. 

Według najnowszych doniesień serwisu "Hollywood Life", podobno Angelina Jolie skomentowała rozstanie Aniston i Theroux. Pod adresem Jennifer padły mocne słowa ze strony Angeliny Jolie. Serwis "Hollywood Life" przytacza wypowiedź informatora:

Jolie nie śledzi plotek o gwiazdach, ale w pewnym momencie usłyszała o rozstaniu Jennifer i Justina. Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem - donosi informator "Hollywood Life".

Podobno aktorka uważa, że Jennifer Aniston nie dorównuje inteligencją Justinowi, dlatego nie dziwi ją fakt, że para się rozstaje:

Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - dodał informator.

Czy Jennifer Aniston wróci do Brada Pitta?

Pojawiają się plotki, że Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu mogą być razem. Podobno była para znowu odnowiła swoje relacje, a Brad Pitt przedstawił Jennifer swoje dzieci i razem spędzają coraz więcej czasu. Czy szykuje się wielki powrót aktorów?