Angelina Jolie i Justin Theroux są razem?

Od niedawna w mediach pojawiały się plotki o tym, że Angelina Jolie i Justina Theroux są parą. Przypomnijmy, że Justin Theroux jest byłym mężem Jennifer Aniston, której przed laty Angelina Jolie odbiła Brada Pitta, dlatego informacje o nowym związku Jolie budzą takie emocje.

Chociaż mało kto do tej pory wierzył w te plotki, to wspólne zdjęcie pary na okładce najnowszego "Life&Style Weekly"  daje do myślenia. Według amerykańskich mediów Angelina Jolie i Justin Theroux wyjechali razem na wakacje. Zdaniem dziennikarzy para wybrała się do Cabo San Lucas w Meksyku i zameldowała w hotelu jako Pan i Pani Smith. 

Według relacji świadków para okazywała sobie dużo czułości: "Mieli problemy z zachowaniem powagi, gdy podawali swoje dane. Mają ze sobą więcej wspólnego niż Jen i Justin kiedykolwiek mieli. Angelina jest totalnie w jego stylu. Seksowna, wysublimowana, ale z pazurem. Aniston nie ma o tym jeszcze pojęcia, ale jeśli się dowie, na pewno wpadnie w szał. Angelina już raz ukradła jej mężczyznę, więc to mogłoby być dla niej zbyt wielkim psychicznym obciążeniem."

Angelina Jolie uwzięła się na Jennifer Aniston?

Plotki o związku Angeliny Jolie i Justina Theroux są szokiem dla wszystkich fanów Jennifer Aniston. Gdyby te doniesienia okazały się prawdą, to Angelina Jolie już po raz drugi wiązałaby się z miłością Aniston. Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith" i mieli romans, kiedy aktor był związany z Jennifer Aniston.

Gdyby informacje o najnowszym związku Angeliny Jolie się potwierdziły, to byłby to zapewne duży cios wymierzony w stronę Jennifer Aniston. Jak na razie żadna z osób zainteresowanych nie zabrała głosu w tej sprawie, a okładka nie jest dowodem, bo pojawiają się głosy, że jest to fotomontaż.

A jak wam się wydaje, czy Angelina Jolie i Justin Theroux naprawdę są parą?

Fot. okładka LIFE&STYLE MAGAZINE