Angela Dańczak ma tysiące obserwatorów w serwisie Instagram, kocha modę i określa siebie mianem wyluzowanej ekstrawertyczki. Sprawdź, co wiemy o nowej uczestniczce trzeciego sezonu randkowego show Telewizji Polsat, "Love Island. Wyspa Miłości".

Angela Dańczak – wiek, wzrost, pochodzenie

Angela Dańczak urodziła się 28 maja 1995 roku – w tym roku skończy więc 26 lat. Ma 168 centymetrów wzrostu. Wychowała się w małej miejscowości koło Lubina. Obecnie mieszka we Wrocławiu, jednak poważnie myśli o przeprowadzce do innego miasta.

Miasto jest przepiękne, klimatyczne, mam do niego duży sentyment i zawsze będzie mi ciepło na sercu, myśląc o nim. Poznałam tu dużo fajnych, wartościowych osób. Wydarzyło się mnóstwo fajnych rzeczy, ale też doznałam tu sporo przykrych sytuacji i nie raz miałam momenty załamania. Nadszedł ten czas, kiedy czuję już przesyt czuję, że to co miało mnie tu spotkać, to już się wydarzyło. Czuję, że nie zrobię tu kolejnego kroku naprzód i czuję, że nie jest to moje miejsce na Ziemi – wyznała jakiś czas temu swoim obserwatorom na Instagramie.

Angela Dańczak – wykształcenie, praca, sklep, Instagram

Po ukończenia szkoły średniej Angela Dańczak studiowała kosmetologię – najpierw dziennie, a potem zaocznie.

Sporo się nauczyłam, ale przede wszystkim te studia wzbudziły we mnie niesamowitą pasję do zgłębienia tej wiedzy samemu. Jedynym minusem był stan mojej cery wtedy, bo wszystkie zabiegi, których się uczyłyśmy, wykonywałyśmy jedna na drugiej, a wiadomo jak to się kończy bez doświadczenia – wspomina.

W ubiegłym roku przymierzała się do otwarcia własnego sklepu z ubraniami, ale ostatecznie te ambitne plany pokrzyżowała jej pandemia koronawirusa oraz zawirowania w życiu prywatnym.

No cóż, to zdecydowanie nie był mój czas na to. Ogólnie, przez pierwsze 2/3 tygodnie było super! Później pandemia pokrzyżowała mi plany i nie dźwignęłam tego finansowo, bo przydałaby się jakaś nowa kolekcja, a ja miałam wszystkie pieniądze władowane w towar, który mi został. W czerwcu też rozstałam się z chłopakiem, a mieliśmy to ogarniać razem. Przytłoczyła mnie ta sytuacja, za dużo na jedną osobę – wyjaśnia.

Od kilku lat zarabia na życie jako fotomodelka, blogerka i influencerka modowa. Jej poczynania możecie śledzić na Instagramie (@angela.danczak). Co ciekawe, swój własny profil ma tam także ukochana suczka Angeli – Keyti (@keyti.poodle).

Angela Dańczak – miłość i związki

Angela ma za sobą trzy poważniejsze związki. Ostatnia z jej relacji była najbardziej skomplikowana.

Myślę, że wierzyłam w niego bardziej niż on sam w siebie. Mieliśmy inne oczekiwania, ale był to dojrzały i fajny związek – podsumowuje.

Swój ostatni dłuższy związek zakończyła w czerwcu ubiegłego roku. O powodach rozstania ze swoim chłopakiem opowiedziała pokrótce na Instagramie.

Poczułam przesyt, czułam się źle, czułam, że tamto życie nie jest moim życiem i czas na tak lubiane przeze mnie zmiany – wyznała.

Jej wymarzony facet musi być wyższy od niej, przystojny, dobrze ubrany, ambitny, inteligentny i przedsiębiorczy. Lista życzeń mogłaby ciągnąć się w nieskończoność, ale z tego wszystkiego dla Angeli najważniejsza jest szczerość i szacunek

Zapytana przez jedną ze swoich obserwatorek o to, czy mogłaby być w związku ze starszym mężczyzną, odpowiedziała twierdząco.

Pewnie, wiek to tylko liczba – czytamy.

Myślicie, że Angela odnajdzie na "Wyspie Miłości" odpowiedniego kandydata na swojego nowego partnera?