Nie zawsze na wszystko mamy wpływ, a z drugiej strony nic nie dzieje się przez przypadek. Zdaniem angelologów i astrologów dzieje się tak, ponieważ niebiosa i kierowana ku nam energia mają realny wpływ na nasze życie. Mogą one nam pomóc, wskazać dobrą drogę, przyciągną miłość, ale także zesłać nieszczęście. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie odpowiednich zasad. Okazuje się jednak, że niebawem Amor pomoże 3 znakom zodiaku odnaleźć prawdziwą miłość. Dowiedz się, kim są prawdziwi szczęściarze.

Czytaj też:

Amor pomoże 3 znakom zodiaku odnaleźć prawdziwą miłość

Rak

Rak jeszcze w maju zwątpi w prawdziwą miłość. To jednak będzie jedynie stan przejściowy, ponieważ Amor szykuje dla niego prawdziwą niespodziankę. Stanie się tak tylko pod 1 warunkiem. Jeśli zodiakalny Rak będzie miał szczere inercje, to wraz z nadejściem ciepłych dni w jego orbicie pojawi się osoba, która zawróci mu w głowie. Wiele wskazuje na to, że zakocha się w niej bez pamięci. Gdy zdobędzie się na odwagę i wyzna swoje uczucia, okaże się, że drugie stronie także nie jest obojętny. Nieśmiałe Raki mogą wspomóc się magią. Wrota Miłości pomogą nawiązać kontakt z osobą, która wpadła im w oko. 

Skorpion

Skorpion odnowi relację z ukochaną osobą, a dawne uczucie na nowo rozpali jego serce. Dojrzała miłość sprawi, że z wyrozumiałością spojrzy na bliską osobę i wybaczy jej popełnione błędy. Najbliższe dni, a nawet tygodnie będą pozbawione kłopotów. Amor pomoże zodiakalnemu Skorpionowi odbudować związek, pod warunkiem że jak najwięcej czasu poświęci partnerów lub partnerce. Snucie wspólnych planów urlopowych umocni relację i pozwoli na nowo cieszyć się życiem. Dla pewności można wykonać Rytuał Złotego Pióra na udany weekend.

Wodnik

Już niebawem Wodnik nie będzie mógł ukryć wzruszenia za każdym razem, gdy spojrzy na ukochaną osobę. Zda sobie sprawę, że mimo upływu lat wciąż darzy ją płomiennym uczuciem. Nadchodzące tygodnie będą doskonałą okazją, by spędzić czas we dwoje. Wszystko wskazuje na to, że różnica zdań nie zawsze musi doprowadzić do kłótni. Amor otoczy opieką zodiakalnego Wodnika pod warunkiem, że będzie kierował się głosem serca. Dana mu szansa na odbudowanie reakcji nie jest gwarantowana. Dlatego warto regularnie wykonywać kaszubski sekret wiecznej miłości