Alżbeta Lenska: nowa fryzura

Alżbeta Lenska ostatnio przyzwyczaiła nas do swoich krótkich ciemnych włosów, które aktorka nosiła po operacji mózgu, którą przeszłą w 2018 roku. To wtedy aktorka musiała zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi po niespodziewanym pęknięciu tętniaka. Na szczęście Alżbeta Lenska ten rozdział w życiu ma już za sobą i teraz może cieszyć się macierzyństwem i życiem u boku męża, aktora Rafała Cieszyńskiego, który jest dla niej wielkim wsparciem.

Niedawno Alżbeta Lenska na swoim Instagramie zapowiedziała, że planuje zmianę w swoim wyglądzie "Ciągle rozważam decyzję dotyczącą czegoś nie z dużym sensem, nie wartego wielkiego przemyślenia, nie mającego dużego znaczenia w życiu i generalnie prostego, ale tęsknie trochę z nimi...za włosami znaczy się [...]".

Widać teraz aktorka zdecydowała się na ten krok i zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą.

Alżbeta Lenska w nowej fryzurze zaskoczyła fanów

Aktorka zaszalała i postanowiła zmienić kolor włosów na ... blond. Alżbeta Lenska efektem pochwaliła się na swoim Instagramie pisząc: "No i jak?" Na zdjęciu widać, że mąż aktorki jest zaskoczony zmianą. A co fani myślą o nowej fryzurze Alżbety?

"wow! bomba! świetnie wyglądasz!"

"Wspaniałe! Zmiana jak najbardziej udana!"

"Dla mnie bomba. Pięknie Pani wygląda. Pozdrawiam" - piszą w komentarzach Internauci, którzy porównują aktorkę do hollywoodzkiej gwiazdy - Anne Hathaway: "Super Jak Anne Hathaway" .

A jak Wam się podoba nowa fryzura Alżbety Lenskiej?