Dwa lata temu Alżbeta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego, przeszła poważną operację mózgu. Podczas spektaklu w teatrze okazało się, że aktorce pękł tętniak w głowie. - Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania,[...] Płacząc kazałam Rafałowi przekazać Zosi i Antkowi „że ich kocham i niech im to przekaże”, myślałam, że mnie straci mój mąż - wspominała tragiczny dzień aktorka po wyjściu ze szpitala.

Alżbeta Lenska dwa lata temu pokonała tętniaka mózgu

Alżbeta Lenska musiała poddać się operacji mózgu, która na szczęście przebiegła pomyślnie i dała jej szansę na nowe życie. Od tamtego dnia minęły już dwa lata. Z okazji swoich "drugich urodzin" aktorka postanowiła poinformować fanów, jak wygląda jej życie po chorobie i jak odnajduje się podczas panującej pandemii.

- Dokładnie dwa lata temu mój świat się zatrzymał i stanął na głowie. Wiem, że zniknęłam ostatnio z IG, ale nie martwcie się - może miałam mniej sił, ale wszystko jest dobrze. W tym roku po prostu cały świat się zatrzymał i przyznam, że po chwili paniki i dezorientacji w końcu zrozumiałam, żeby cieszyć się tym czasem. Czasem w którym nigdzie nie pędzę, w którym mogę rozmawiać z dziećmi i tłumaczyć im bez końca pozytywne podejście do życia, w którym mężuś @rafal_cieszynski w końcu jak „prawdziwy” mężczyzna może spędzać czas na kanapie z książką, a nie znikać z domu do roboty, no i co najważniejsze - w końcu mogę dbać o Siebie. W końcu, ponieważ pomimo pozytywnego podejścia, miałam jakby nie naładowane baterie.

Żona Rafała Cieszyńskiego przyznała, że bardzo dba o swoje ciało - stosuje suplementy i medytuje, co pozwala jej na naładowanie baterii.

- Stosuję zatem wszystkie wytyczne co jeść, jakie suplementy brać, ile rano medytować i żeby na matę do ćwiczeń codziennie włazić - no i jest progress. Także jestem teraz w procesie „ładowania” swoich baterii i jak zadziała to podzielę się z Wami jak to zrobić. Póki co w moje „drugie urodziny” jak zawsze dziękuję za Wasze wsparcie i dobrą energię i życzę Wam wytrwałości w dostrzeganiu szczęścia dookoła Nas.

Obserwatorzy wspierają aktorkę w komentarzach i gratulują, że udało jej się wygrać walkę z chorobą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska) Maj 15, 2020 o 2:22 PDT