Alżbeta Lenska jest w ciąży?

Alżbeta Lenska, która w maju przeszła operację mózgu po pęknięciu tętniaka zaskoczyła fanów swoim ostatnim wpisem na Instagramie. Aktorka zamieściła zdjęcie ze swoim mężem Rafałem Cieszyńskim, na którym widać ciążowe krągłości. Alżbeta Lenska napisała: "Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka".

Fani zaczęli gratulować parze i wtedy Alżbeta Lenska postanowiła sprostować tę wiadomość i wyjaśniła, że to nie ona jest w ciąży, tylko jej serialowa bohaterka. Lenska gra bowiem u boku swojego męża w serialu "Ojciec Mateusz" i to serialowa para spodziewa się dziecka, co można było dwuznacznie zrozumieć.

Fani aktorki pisali: "Chciałam gratulować, ale chyba to ciąża serialowa", "Gratulacje dla Państwa Gimbalskich", "Rozumiem, że wszyscy wiedzą, że gratulują serialowej ciąży?", "Pani Alżbeta nie jest w ciąży, a bohaterka, którą gra!".

Alżbeta Lenska po ciężkiej chorobie wraca do pracy

Widać, że Alżbeta Lenska jest w świetnej formie i postanowiła wrócić po ciężkiej chorobie do pracy. Produkcja serialu specjalnie przerwała wątek jej bohaterki, żeby poczekać, aż aktorka wyzdrowieje i będzie gotowa wrócić na plan.

Wcześniejsze odcinki nagrywaliśmy w maju. Kochana produkcja poczekała, aż wrócę! Byli przekonani, że Agata wróci. - powiedziała Alżbeta Lenska.

Cieszymy się, że aktorka pokonała chorobę i udowadnia, że po tak strasznym doświadczeniu można się podnieść. Swoim przykładem dodaje sił wielu osobom, którzy często tracą nadzieję w takich sytuacjach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowy tydzień przed Nami! Ja zaczynam zupełnie wakacyjnie i cieszę się spokojem, choć wiadomo, że nie wszystkie tematy w życiu są załatwione. Polecam za to cieszyć się dobrymi chwilami i starać się o takie chwile, które kochacie pomimo tego, że dla innych mogą się wydawać dziwneJa jako matka zaczynam poniedziałek w wielkim łóżku sama, czystym mieszkaniu bez zabawek, muzyki zamiast porannych bajek i planuję prasówkę na balkonie do herbatki przed robieniem śniadaniaDziwne? Może tak, ale korzystam z tego na maxa przed powrotem do codziennościPięknych, oryginalnych chwil Wam też życzę #monday #morning #have #great #moments #love #my #kids #and #husband #but #i #feel #great #alone #sometimes #thank #you #my #huby

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska) Lip 22, 2018 o 10:09 PDT