Anna Musiał właściwie od początku czuwa nad karierą syna. Mama Macieja Musiała nie jest jednak wyłącznie managerką syna. Skończyła aktorstwo, grała w teatrze, prowadziła bloga. Spełnia się także jako poetka. Poznajcie ją bliżej.

Kim jest mama Macieja Musiała, Anna Musiał?

Anna Musiał jest absolwentką filologii polskiej, a także podyplomowych studiów polityki i zarządzania oświatą. Z zamiłowania szerzy wiarę. Prowadziła nawet bloga, którego tematykę określała jako "duchowy lifestyle". Opowiem ci o moim doświadczeniu drogi, najprościej i najszczerzej jak potrafię. Taki duchowy lifestyle. Bo wiara to styl życia, utarło się, że niemodny, a dla mnie najbardziej fascynujący - pisała na nim. 

Wiara, jak podkreśla, przyszła do niej już w wieku dziecięcym. Pierwszym "znakiem od Boga" miały być jej narodziny - matka urodziła ją mając 46 lat. Wtedy nie był to normalny wiek na rodzenie dzieci. Lekarze zalecili przerwać ciążę. Ona tego nie zrobiła, zaufała Bogu. Przeżyła poród, a ja urodziłam się zdrowa. Już na początku mojego życia Maryja została poproszona o to, by się mną opiekować - ujawniła w rozmowie z portalem Stacja7 Anna Musiał.

Przez pewien czas Anna Musiał spełniała się jako aktorka. Z ojcem Macieja, Andrzejem założyła nawet Teatr Kuffer. Zaczęli w swoim mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Sami przygotowywali stroje i dekoracje. Szybko osiągnęli sukces. Gdy Maciek się urodził, posłaliśmy go do żłobka i zaczęliśmy występować. Robimy piękne spektakle. Przebieramy się na scenie. Na oczach dzieci smok nagle zmienia się w królewicza. Nie mogą uwierzyć. I wciągamy je w interakcję. A dzieciaki uwielbiają być częścią spektaklu - mówiła Musiał w rozmowie z magazynem Viva!

Dziś, choć rodzice Macieja Musiała są po rozwodzie - doszło do tego 1 kwietnia 2014 roku, to wciąż utrzymują relacje prywatne i zawodowe.

Kim jest ojciec Macieja Musiała, Andrzej Musiał?

Ojciec Macieja Musiała, Andrzej Musiał jest aktorem teatralnym, filmowym i serialowym. Zadebiutował w 1985 roku w filmie "Sam pośród swoich". Ma niezwykle bogate portfolio. Wystąpił w takich produkcjach, jak "Psy", "Młode wilki 1/2", "Różyczka", czy "Sęp". 

Zdjęcia Macieja Musiała z ukochanymi rodzicami znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: