Aida Kosojan-Przybysz to znana wizjonerka  ormiańskiego pochodzenia, która swój niezwykły dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Wielokrotnie jej przepowiednie się sprawdziły, czego dowodem może być nazwanie roku 2020 „rokiem maski”, jeszcze przed pojawieniem się pandemii. Aida swoim przesłaniem chętnie dzieli się z Polakami poprzez media społecznościowe. Tym razem zwraca uwagę na jedną, szczególnie ważną kwestię.

Zobacz także: 

Aida ma ważne przesłanie dla Polaków 

Aida Kosojan-Przybysz opublikowała ostatnio ważne przesłanie dla Polaków. Apeluje, abyśmy szczególnie dbali o higienę myśli, ponieważ mają one wielki wpływ na nasze samopoczucie. Co więcej, nasze myśli mogą nas przenosić tam, gdzie czujemy się bezpiecznie. A przecież nie ma nic piękniejszego niż poczucie spokoju i wewnętrznej harmonii, prawda?

„Myślami możesz być wszędzie. Tam, gdzie czujesz się bezpiecznie.✨Tam, gdzie budujesz zamki z piasku. Tam, gdzie poniesie cię fala wyobraźni. Możesz otwierać i zamykać drzwi czasu, wracać we wczoraj i wchodzić w jutro. Czysta myśl to tlen dla twojej duszy. Dbaj o higienę swoich myśli. To otwarte okno i drzwi na wpuszczenie dobra i dobrostanu. ✨”, napisała na swoim profilu społecznościowym jasnowidzka Aida.

Przeczytaj także: 

Czytelniczki podzielają zdanie Aidy

Wpis wizjonerki Aidy wywołał ogromne poruszenie wśród czytelniczek. Możemy przeczytać między innymi:

  • „Pięknie napisane... To niewiarygodne a prawdziwe: myśli poprzedzają czyny... powinniśmy mieć dobre myśli, aby dobrze czynić...”.
  • „100% we słowa, które pasuje do moich dzisiejszych 40. urodzin 🥳🥳 Nic dodać nic ująć . ❤️❤️❤️”.
  • „Piękne. Tylko żeby moje myśli szły tą drogą ❤️”.
  • „Dziękuję pięknie za wszystkie podpowiedzi .... wskazówki....za to, że jesteś ❤️ pozdrawiam serdecznie ❤️ pięknego dnia, pełnego zdrowia radości i przyjemności życzę ❤️”.
  • „Dziękuję za te słowa.🌹”.

Zgadzasz się z przesłaniem jasnowidzki Aidy? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią na Facebooku.