Agnieszka Woźniak-Starak w swetrze za ponad 4 tys. złotych zachwyciła fanki

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w każdej stylizacji, bez względu na to czy występuje w boho sukience czy w jeansach. Nawet z pozoru zwykły sweter budzi falę komentarzy fanek wyczucia stylu prezenterki. Tak jak ten ostatni model swetra w pięknym, ciepłym beżu, z podkreślonymi ramionami i lekko rozszerzanymi rękawami. Agnieszka Woźniak-Starak klasyczny sweter zestawiła z grafitowymi spodniami z wysokim stanem i paskiem z dżetami. Cały bardzo klasyczny i stonowany look podbija mocna szminka w głębokiej czerwieni. 

W komentarzach pod opublikowanym zdjęciem gwiazdy, obserwatorki pytają o "ten cudowny sweter". Okazało się, że pochodzi z kolekcji Magdy Butrym i za takie cudo w naszej szafie przyjdzie nam zapłacić ponad 4 tys. złotych. Spokojnie, przeszukałyśmy internet i znalazłyśmy niemal identyczne modele już od 119,99 zł. Zobaczcie nasz przegląd!

Sweter Agnieszki Woźniak-Starak: gdzie znajdziesz podobne swetry za mniej niż 200 zł? 

W tym sezonie klasyczne swetry z wełny, gładkie lub o grubych splotach warkoczy stały się jednym z ulubionych elementów stylizacji instagramerek. Są praktyczne, ciepłe i proste do stylizacji, bo dobry jakościowo sweter pasuje do niemal wszystkiego. Influencerki noszą je do jeansów z wysokim stanem, czyli tzw. mom jeans, tak jak zrobiła to Agnieszka Woźniak-Starak, szerokich materiałowych spodni typu palazzo, a nawet satynowych spódnic - to kontrastowe zestawienie należy do naszych ulubionych. Inwestycja w dobrej jakości sweter zwróci się z nadwyżką, bo odpowiednio pielęgnowany, będzie ci służył przez lata. Taki ponadczasowy pudełkowy model o klasycznej formie i kolorze mlecznej kawy nie wyjdzie z mody nigdy. 

Możesz szukać swojego wymarzonego swetra w second- handach (jeśli z drugiej lub trzeciej ręki nadal wygląda dobrze, to nie grozi mu już nic!), w kolekcjach polskich marek stawiających na jakość i lokalność jak np. BeSmart, The Odder Side czy Bespoke., ale też w sieciówkach - ich składy potrafią zaskoczyć i wysokiej jakości sweter może udać ci się upolować już za 119 zł! Zobacz nasz przegląd!