Agnieszka Włodarczyk rodziła w publicznym szpitalu

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś  przywitali niedawno na świecie swojego pierwszego syna. Para zdecydowała się na bardzo nietypowe imię dla dziecka.  Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś poinformowali,  że ich synek otrzymał imię Milan. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z fankami na Instagramie tym, jak wyglądał jej poród. Okazało się, że aktorka planowała rodzić w prywatnej placówce, jednak po rozmowie z lekarzem zdecydowała się na szpital publiczny. 

Pewnie zastanawiacie się czy nie chciałam rodzić w szpitalu prywatnym, otóż owszem przeszło mi to przez głowę, ale po rozmowie z lekarzem prowadzącym Leszkiem Lewandowskim ( jestem Panu dozgonnie wdzięczna) , po tym jak pokazał mi jak wygląda oddział położniczy na Kasprzaka pomyślałam, „Czego chcieć więcej…”Wszystko co potrzebne tam jest, a jakby cokolwiek działo się z maluszkiem to na miejscu są też najlepsi specjaliści i sprzęt, który może uratować życie. Nie ukrywam, że to mega ważne - napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Włodarczyk w dalszej części postu szczerze opowiedziała o warunkach, jakie panowały na oddziale w szpitalu publicznym. Aktorka podziękowała personelowi medycznemu, który był dla niej bardzo życzliwy i niesamowicie pomocny. Gwiazda na koniec dodała, że jeśli kiedyś będzie planować kolejne dziecko, to już wie, gdzie odbędzie się jej poród. 

A warunki na oddziale? Jak w prywatnym szpitalu. Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, panie salowe - wszyscy niesamowicie pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci, fenomenalni! Czułam się jak w domu. Dziękuję z całego serca całemu personelowi medycznemu za opiekę nade mną i naszym Milusiem. Jeśli przyjdzie nam do głowy jeszcze powiększyć rodzinę, z pewnością wrócimy do Was

Gwiazda otrzymała pod postem mnóstwo miłych komentarzy, głównie od innych mam. Kobiety przyznały, że cenią aktorkę za jej szczerość i naturalność. Wiele mam podzieliło się również swoimi doświadczeniami z porodów.  

Zaczynałam ciążę z przekonaniem, że pójdę rodzić do prywatnej kliniki, ale mnie też moja ginekolog namawia na szpital państwowy i chyba z tych samych względów się na niego zdecyduje. W razie ewentualnych komplikacji wszystko jest na miejscu - daje mi to jakiś większy wewnętrzny spokój.

Też tam rodziłam 3 lata temu.Same dobre wspomnienia mam.Szpital nowoczesny, personel przemiły i bardzo profesjonalny.W czasie porodu i po nim czułam się bezpiecznie zaopiekowania.

Dobrze widzieć, że aktorka nie ma wygórowanych zachcianek - pisały na Instagramie obserwatorki gwiazdy.

Agnieszka Włodarczyk – kariera i życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk to aktorka telewizyjna i teatralna. Zadebiutowała w teatrze Studio Buffo, kiedy miała zaledwie 14 lat. Gwiazda znana jest z takich produkcji jak „13 posterunek”, „Sara”, „Poranek kojota”, „Nigdy w życiu” czy „Kac Wawa”. 

Aktorka prywatnie związana jest z Robertem Karasiem – polskim triathlonistą, mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku i podwójnego Ironmana w 2017 i 2019 r. Na początku 2021 r. para poinformowała, że spodziewa się dziecka. 7 lipca aktorka zdradziła na Instagramie, że na świat przyszedł już ich syn Milan.